Pirmdiena, 26. septembris

4. sērija

Nāvīgi pavedinoši

Tautas parkā Vīnē kāds vācu tūrists fotografē jaunus vīriešus. Ar vienu no vīriešiem viņš sarunā randiņu savā viesnīcas numuriņā. Nākamajā rītā tūrists tiek atrasts nodurts, no viņa kameras pazudusi fotofilmiņa. Kurš būtu gatavs nogalināt fotogrāfiju dēļ?

Otrdiena, 27. septembris

5. sērija

Nāve maskā

Skaistumkopšanas salonā nomirst kāda kliente. Tiesu medicīnas eksperts konstatē, ka ir notikusi slepkavība, upuri nosmacējot. Tomēr mirušās tuvāko lokā nav neviena, kuram būtu acīmredzams motīvs. Sākotnējās aizdomas pat krīt uz viņas draudzeni, kura atradās tajā pašā salonā, tomēr viņas saistība ar šo nāvi ir pavisam citāda, nekā izmeklētājiem sākotnēji šķiet. 

Trešdiena, 28. septembris

6. sērija

Aklā lieciniece

Viesnīcas numurā tiek nogalināts kāds cilvēks. Šai slepkavībai ir nejaušs liecinieks, kurš gan neko nav redzējis, toties dzirdējis gan. Aklā sieviete, kura numurā notiekošo dzirdēja telefona klausulē, pati nonāk briesmās, kamēr izmeklētāji šķetina sarežģīto situāciju ar bīstamo atkritumu izgāzējiem, kuri savu noslēpumu dēļ ir gatavi arī nogalināt. 

Ceturtdiena, 29. septembris

7. sērija

Bīstamās medības

Ernsts Fukss un viņa draugs Fricis grib izrauties no nabadzības, aplaupot inkasatorus. Laupīšanas laikā Fricis tiek nogalināts. Mozers un viņa komanda sāk pakaļdzīšanos pa Vīnes sociāli nelabvēlīgo rajonu. Izrādās, ka Fuksam ar Mozeru ir personīgi nenokārtoti rēķini, un viņš vēlas atriebties. 

Piektdiena, 30. septembris

8. sērija

Bērna nāve

13 gadus vecā Sabīne tikai gribēja apciemot vecmāmiņu, bet viņas līķis tiek atrasts kādā baseinā tālu no mājām. Mozera komandai nav neviena pavediena. Visbeidzot nodarītajā atzīstas saldumu veikala īpašnieks Osvalds. Tomēr viņa liecībā ir pārāk daudz neatbilstību. Vai Mozers ar komandu spēs atrisināt šo izmeklēšanu? 

12+