Pirmdiena, 26. septembris

3661. sērija

Maija saprot, ka Hannesa piedāvājums ir gudrs investīciju lēmums, un pieņem to. Vēlāk Maija satiek Floriānu mežā, kur tam pēkšņi kļūst slikti, un viņa aizved viņu uz namiņu. Floriānam sākas drudzis. Alfonss baidās, ka viņa salabotais jumts neizturēs gaidāmo negaisu. Pēkšņi viņš saņem negaidītu piedāvājumu. Kristofs piekrīt iedot Rozālijai naudu, ja viņa pierunās Gomesu pārdot viņam viesnīcas. Rozālija sapošas un dodas uz tikšanos ar Gomesu.

Otrdiena, 27. septembris

3662. sērija

Floriāns atzīstas Maijai mīlestībā un paziņo, ka arī viņa nav vienaldzīga pret viņu. Vēlāk starp Hannesu un Floriānu izceļas ass strīds. Ariāna atgriežas no mātes kapa apmeklējuma un viesnīcā satiek Kristofu, Kristofs nespēj savaldīties un izprovocē Ariānu. Viņa no jauna iedegas naidā un plāno nākamo intrigu. Pirms doties uz Vīni kopā ar Gomesu, Rozālija vēlas, lai viņš iepazīstas ar Mihaelu kā viņas partneri, tomēr vakars izvēršas citādi, nekā Rozālija bija iztēlojusies. Andrē izdodas pārsteigt Verneru un Robertu ar ievērības cienīgu maltīti, taču neviens nenojauš, ka Andrē saņem palīdzību no kādas tālas zemes.

Trešdiena, 28. septembris

3663. sērija

Ariāna samaksā istabenei, lai viņa aizietu uz policiju un pateiktu, ka Kristofs ir viņai uzmācies. Ēriks uzzina par Ariānas plānu un paziņo, ka atklās Kristofam patiesību. Maija nožēlo savu aso reakciju pret Floriānu, tomēr izvēlas turpmāk ievērot distanci. Floriāna veselība sāk pasliktināties. Viņš sāk zaudēt līdzsvara izjūtu un redzi. Gomess sadusmojas par Rozālijas rīcību un pamet “Firstenhofu”. Par spīti izjukušajam darījumam, Rozālijai izdodas izspiest no Kristofa solīto naudu, parakstot parādzīmi. Gerijs palīdz Zonnbīhleriem salabot mājas jumtu. Viņi vēlas puisim atlīdzināt. Gerijs lūdz randiņu ar Širīnu.

Ceturtdiena, 29. septembris

3664. sērija

Tuvojas Ērika tiesas process. Bailēs no reāla cietumsoda Ēriks aizņemas naudu no Ariānas un gatavojas bēgt, bet tad pēkšņi satiek mežā Verneru. Mihaels izraksta Floriānam stingru gultas režīmu un sāk meklēt slimības cēloņus. “Firstenhofā” visi gatavojas iekļūt 500 labāko viesnīcu sarakstā un piedāvā dažādas idejas. Lija iesaka aprīkot numurus ar dārgām kašmira segām. Rozālija baidās, ka Mihaels uzzinās par viņas parādu Kristofam. Širīna piekrīt randiņam ar Geriju. Abi dodas uz ezeru, kur piedzīvo jautrus brīžus. Hildegarde uzzina, ka Andrē slepus saņem padomus no Tīnas Kesleres, kura dzīvo Norvēģijā. 

7+