Pirmdiena, 26. septembris

92. sērija

Beidzot tiek nolasīts dona Fernando testaments, un svarīgajā brīdī ir klāt arī dons Rikardo. Taču vislielāko pārsteigumu testaments sagādā Elisai, kurai pēkšņi rodas šaubas par savu identitāti. Lai pavadītu vairāk laika kopā ar Kristovalu, Marina ierosina uzņemties Blankas pienākumus Kristovala ārsta praksē. Selija tikmēr ar savu darbu palīdz Petrai atmaksāt parādu “Parīzes salonam”. 

Otrdiena, 27. septembris

93. sērija

Uzzinājusi, kurš patiesībā ir viņas tēvs, Elisa jūtas apjukusi, tomēr, par spīti vecāko māsu aizliegumam, dodas runāt ar donu Rikardo. Fransiska vēlas atgriezties mājās un cer, ka Blanka piekāpsies, tomēr Blanka izvirza kategoriskus noteikumus. Nespējot savaldīt greizsirdību, Marina lūdz Blankai izskaidrot, kādas patiesībā ir viņas attiecības ar Kristovalu. 

Trešdiena, 28. septembris

94. sērija

Sakarā ar dona Fernando nāves slēpšanu tiek apcietināts Kristovals. Sašutusi par šādu notikumu pavērsienu, Doloresa paziņo, ka Blankas saderināšanās ar Rodolfo vairs nav spēkā. Tikmēr māsām Silvām rodas aizdomas, ka policijai par Kristovalu ziņojusi Elisa. 

Ceturtdiena, 29. septembris

95. sērija

Rodolfo nostājas pret savas mātes gribu un mierina Blanku, ka turpinās gaidāmo kāzu plānošanu. Dons Rikardo apsola Elisai, ka drīz vien rīkos viņas debitantu balli, un meitene, romantiskas jūsmas pārņemta, pārtrauc attiecības ar Karlitosu. Tikmēr Adela un Selija, meklējot risinājumu savām grūtībām, ķeras pie radikālas rīcības. 

Piektdiena, 30. septembris

96. sērija

Kad Adela tiek apcietināta, māsām Silvām šķiet, ka pienācis viņu dzīves grūtākais brīdis. Taču seko vēl viens trieciens – Selija sper izmisīgu soli, lai pieliktu punktu savām ciešanām. Lai panāktu Adelas atbrīvošanu no apcietinājuma, Diāna lūdz Bernardo palīdzību, taču tiesnesis nosaka tik augstu drošības naudu, ka māsas Silvas nespēj to samaksāt.

12+