• Sestdiena, 2020. gada 26. septembris
  • Vārda diena: Kurts, Knuts, Gundars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LTV Tautas sports atgriežas.

Tautas sports

Kaut kā gribējās bez patosa, tā, vienkāršāk un dabiskāk, uzrakstīt par LTV Tautas sporta jauno sezonu. Nesanāks! Mums apkārt tik daudz negatīvisma, neizdarību un teatrālisma, ka visvienkāršāko sportošanu, kas sagādā cilvēkam prieku, nākas atzīt par kaut ko ļoti kristāltīru kā bērna asara un izteikti pozitīvu kā zīme uz akumulatora. Kā te nelietot sulīgus epitetus, tiešām nezinu.

Pavasara sezonā meklējām entuziastus, kas sporto paši, iedvesmo un var pamācīt citus. Īpašā uzmanības centrā bija sporta laukumu atjaunošanas akcija. Ar entuziastu palīdzību radās gan jauni basketbola grozi un vingrošanas objekti, gan amatpersonu burkšķēšana, ka daudz problēmu, gan arī tika piešķilts gana daudz iedvesmas. Te arī bildes pirms un pēc mūsu pavasara kampaņas. Paldies entuziastiem!

Rudens sezonu iesākām bez kampaņām, tikai skatoties apkārt, kas notiek un atspoguļojot vienkāršu cilvēku centienus kaut ko darīt savā un apkārt esošo cilvēku labā.

Taču nu pienācis laiks iepūst taurē un modināt hokeja entuziastus! Lai arī līdz īstam salam vēl tālu, taču par atklāto hokeja laukumu iekārtošanu jāsāk domāt jau tagad. Vēl jo vairāk tādēļ, ka ir radusies lieliska izdevība saņemt reālu palīdzību visiem tiem, kas iepriekš centušies, bet kaut kas ir pietrūcis, kā arī tiem, kas vēlas tikai kaut ko sākt.

Bez jebkādiem zemtekstiem vai slēptām ambīcijām mēs gribam padarīt apkārtējo vidi labāku. Ir patīkami redzēt, ka cilvēki domā, iet un dara, lai pašiem būtu kur sportot, lai to varētu nākt un darīt arī citi. Šādi altruistiski centieni bieži vien sasniedz mērķi, bet, tikpat labi, arī var noplakt dažādu problēmu gūzmā. Mēs vēlamies, lai tas tā nebūtu, tādēļ esam nolēmuši palīdzēt.

LTV Tautas sports sadarbībā ar galveno akcijas atbalstītāju Aldari piedāvā piedalīties akcijā „Iekārto savu hokeja laukumu!", kuras ietvaros entuziasti no visas Latvijas var pretendēt uz finansiālu palīdzību atklātā hokeja laukuma ierīkošanai savā ciemā, pilsētā, rajonā.

Visa informācija par akciju un pieteikšanos atrodama LTV.lv Tautas sporta „Noteikumu" sadaļā.

Īsumā par ideju

Sporta entuziasti un aktīvi brīvā laika pavadīšanas cienītāji, kuri ziemā labprāt slido vai spēlē hokeju uz pašu veidotajiem vai vēl no padomju laikiem saglabājušajiem atklātajiem hokeju laukumiem, noteikti sadūrušies ar dažādām grūtībām. Laukumu apmaļu un pamatnes sagatavošanu, apgaismojumu, hokeja vārtiem un citām praktiskām lietām.

Mēs esam nolēmuši iesaistīties un palīdzēt laukuma sagatavošanā pirms ziemas sezonas iestāšanās. Mēs aicinām ikvienu aktīvistu aizpildīt pieteikuma anketu, īsi aprakstot savus vai savu draugu, paziņu centienus atjaunot vai sakārtot atklātos hokeja laukums, kā arī norādīt, kam trūkst līdzekļu, lai jau šajā ziemā uz laukuma varētu slidot un spēlēt hokeju tuvējās apkārtnes iedzīvotāji.

Kopējais atbalsta fonds, ko šai akcijai dāvā Aldaris ir 10 000 eiro, kurus kompetenta žūrija sadalīs vairāku projektu starpā, lai varētu atjaunot un sakārtot pēc iespējas vairāk hokeja laukumu. Tomēr vēlamies, lai galvas nenokar arī tie aktīvisti, kas šoreiz nebūs to pulkā, kas dabūs līdzfinansējumu, jo ir ļoti liela iespēja, ka Tevi pamanīs un palīdzēs kāds cits labvēlis! Visi projekti tiks publicēti internetā un mēs aicināsim, lai palīdzīgu roku sniedz arī citi iespējamie atbalstītāji un mecenāti.

Visbeidzot, galvenais - hokeja laukums nekad nebūs baznīcas vietā, taču tajās mazpilsētās, kurās šādi laukumi ir, tie iedod apkārtnei jaunu dzīvību un padara vidi vitālāku, un paceļ ikdienu jaunā kvalitātē. Ko Jums visiem arī novēlam.

Andris Ušackis, LTVsports

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports