Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" – BK "Jūrmala"

«VEF Rīga» un «Jūrmalas» komandu duelī vefiešu vairāk vai mazāk kontrolēja cīņas gaitu un visu laiku atradās vadībā. Pirmajā puslaikā gan viņu pārsvars nemitīgi mainījās no augšas uz leju un atpakaļ, tas ir, no  +13 līdz 6 punktiem. Puslaiks beidzās ar vēl zināmu intrigu - 45-36 rīdzinieku labā. Taču trešajā ceturtdaļā arī minimālās jūrmalnieku cerības izgaisa, jo mājinieki ieguva jau 20 punktu pārsvaru, ko šādā spēlē nebija iespējams dzēst. Bez jebkādām bažām par sekmīgu iznākumu vefieši noveda spēli līdz loģiskai uzvarai pār «Jūrmalas» klubu ar 99-71. Uzvarētāju rindās 20 punktus guva pieredzējušais Jānis Blūms, bet ar 16 punktiem izcēlās jaunais Artūrs Kurucs. «VEF Rīga» komandai tā ir jau sestā uzvara sešās spēlēs. Tikpat arī spējuši tabulā blakus esošie «Ogres» basketbolisti, kurus otrajā pozīcijā novirza vien sliktāka gūto un zaudēto punktu starpība.