• Otrdiena, 2020. gada 1. decembris
  • Vārda diena: Emanuels, Arnolds
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 26. oktobris. Fināls!

V.I.P.

Pusfinālos komandas apliecinājušas savu erudīciju un cīņas sparu un tagad gatavas izaicināt veiksmi, intuīciju un prātu, cīnoties par naudas balvu finālā. Uģis Joksts uzdos jautājumus par maizi, kaķiem, Raiņa lugu personāžiem, Leonardo da Vinči, kapteines Laimas Griškenas komanda pretiniekiem vaicās par  tālo Austrāliju, savukārt Artūra Kurzemnieka trijnieks būs sagatavojis jautājumu par «Terra nullius» teritoriju.

Dalībnieki:

Artūrs Kurzemnieks, komandas kapteinis. Šobrīd vēl students, drīzumā plāno noslēgt datorzinātņu maģistra studijas Zviedrijā. Brīvo laiku labprāt pavada, dodoties pārgājienos, laivu braucienos vai citās aktivitātēs brīvā dabā. Patīk arī dziedāt korī, lasīt, sekot līdzi zinātnes un tehnoloģiju aktualitātēm.

Zane Jansone-Langina, kapteiņa draugs un prāta spēļu komandas biedrs. Optometriste, LU pasniedzēja.  Brīvajā laikā Zanei patīk apmeklēt kori, teātri un sporta pasākumus.

Aleksandrs Dorogojs, kapteiņa solabiedrs, draugs un prāta spēļu komandas biedrs. Studē medicīnu. Nodarbojas ar peldēšanu. Patīk gatavot ēst un ir hokeja fans, pats spēlē amatieru līmenī un pa naktīm skatās NHL spēļu tiešraides. Ar draugiem bieži dodas meklēt piedzīvojumus brīvā dabā.


Laima Griškena, komandas kapteine. Vēsturniece, plaša profila speciāliste. Brīvajā laikā bauda kultūru, apmeklējot kādu teātra izrādi vai koncertu. Labprāt izmantos iespēju būt dabā vai lasīs labas grāmatas.  Nelaidīs garām iespēju iepriecināt savus mīļos ar kādu kulināro gardumu.

Renāte Priede, kapteines kursa biedrene, draudzene un erudīcijas spēļu biedrene, ir maģistra grāds vēsturē. Dzimusi rīdziniece, bet mīļākā pilsēta – Tallina. Brīvajā laikā dodas garās pastaigās vai ada pie televizora.

Indulis Ķerus, divu dēlu tēvs. Ar komandas kapteini vieno mīlestība pret erudīcijas spēlēm un mūziku. Indulis ir kaismīgs Latvijas apceļotājs, brīvajā laikā dodas pārgājienos gan pa zināmākām, gan mazāk iestaigātām takām un piedzīvoto apraksta savā blogā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 7. decembris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 30. novembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.