Telpu futbola Virslīga. FK "Raba" - "Jēkabpils Lūši/Ošukalns"

Latvijas virslīgas turnīrā telpu futbolā šodien savā starpā tikās divas līdergrupas komandas – “Raba” un “Jēkabpils Lūši/Ošukalns”. Pirmajā puslaikā ar 2-0 vadību ieguva “Rabas” futbolisti. Četras minūtes pirms puslaika beigām Artjoms Koļesņikovs panāca jau 3-0. Tiesa, pēdējā minūtē jēkabpilietis Maksims Potlovs spēja vienus vārtus atgūt, un atpūtā ejot, rezultāts bija 4-1. Otrajā puslaikā viss turpinājās tādās pat sliedēs. Komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, un rezultāts bija 5-3. Tad sekoja “Rabas” izšķirošā ofensīva – trīs ātri gūtie vārti, to skaitā savus otros vārtus mačā guva Jevgēņijs Hercbergs, un spēles liktenis bija izšķirts 8-3. “Lūši” arī pamānījās gūt vēl vienus vārtus. Tomēr vērtīgu uzvaru ar 8-4 izcīnīja “Rabas” futbolisti.

Intervija - Artjoms Koļesņikovs, FK “Raba” kapteinis

Panākums ļauj “Rabas” futbolistiem apsteigt “Petrow/Jelgava” vienību, Jauno gadu sagaidīt turnīra līderu statusā.