• Otrdiena, 2020. gada 7. jūlijs
  • Vārda diena: Maruta, Alda
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Kultūršoks. Latvijas Kristīgais radio aicina dedzināt grāmatu

Kultūršoks

Latvijas Kristīgā radio prezidents Tālivaldis Tālbergs raidījumā aicina cilvēkus sadedzināt Jura Rubeņa grāmatu. Ko par to saka mediju speciālisti? Teologi? Ko darīs NEPLP? Kā savu rīcību skaidro pats Tālbergs?

Komentāri (10)

Sh_Aija
Kādēļ vajag starpniekus, ja vislabāk ir katra cilvēka individuālā saikne ar Augstāko?!
Linda Linde ><>
Paldies Dievam ka Tālberga Kunks neklusē un ļoti skaidri runā par Grēku, par lietām kas Dievam nepatīk un brīdina cilvēkus par negantību Dieva acīs. Arī es esmu dedzinājusi grāmatas kad nācu pie Dievišķas apskaidrības. Es sadedzināju sapņu tulku, horoskopu grāmatas , arī kārtis un citas okultas grāmatas un lietas ko Dieva gars uzradīja par netiklību Dieva acīs. Es personīgi neesmu lasījusi Rubeņa grāmatu un arī nelasīšu ,varbūt tur ir kas interesants, noderīgs un labs,bet ja tas ir sajaukts ar indes pilienu ,es to nelasīšu un citam nepasniegšu ,bet brīdinašu tā pat kā to dara Tālberga kungs. Paldies Dievam par Kristīgo rādio kuru vada drosmīgs un uzņēmīgs vīrs un paties DIEVA kalps. Es LKR radio esmu ziedojusi katru mēnesi un to turpinašu darīt kamēr vien tur skanēs patiesība. LKR radio klausās un atbalsta ar ziedojumiem tūkstošiem klausītaju un turpinās to darīt,
Jēzu vajāja un nogalināja cilveki kas sevi uzskatīja patr ticīgiem. Jēzus teica: viņi vajā
Mareks Sarnovskis
1. Jānim Vanagam izsaku savu apbrīnu par milzīgo darbības kapacitāti, jo tik ļoti bieži nepateikt kādam, ka viņš ir idiots, ir ļoti liels un grūts darbs.
2. Cālītis ir tāds pats balamute un "liekulis - laipotājs", ka atrodas tur pat, kur Tālbergs tikai pretējā polā. Attiecīgi, tāpat arī žurnālistes tendenciozā pseidoeksperta izvēle norāda uz tādu pašu Tālberga līmeni tikai pretējā polā.
Secinājums. Uztaisīja balagānu no nekā. Nožēlojami, smiekls nāk. Savukārt, Rubenim reklāma pa pilnu programmu. Bērnudārzs!
Kristīne Grīva
īsti nesaprotu, kāpēc Cālīša kungs tiek uzklausīts kā autoritāte. piemēram, nevaru piekrist viņa teiktajam, ja nepatīk darbi (un to vēl atļaujas aizrādīt), tad nepatīk cilvēks, kaut kā tā... tad jau sanāk, ja mamma bērnam pasaka, tas ir slikti, ka tu paņēmi konču veikalā un nesamaksāji.. -tad mamma nīst bērnu? es teiktu, ja mamma to bērnam nepasaka, viņa ir slikta mamma, viņai vēl jāpasaka, ka tā darot var nonākt cietumā.... mammas to dara, lai pasargātu savu bērnu. tāds ir arī mācītāja uzdevums, aizrādīt, ko cilvēki dara vai saprot kļūdaini, lai viņš nekaitētu sev ne šeit, ne mūžībā! protams, mācītāji arī ir tikai cilvēki, var kļūdīties. lasiet Bībeli un domājiet paši , kas ir kas...
Teodors Mierlejs
Pardon, neiekļāvos limitā.
---
Pietiek šķūņu, pietiek telšu,
Baznīcu uz kalna celšu.

Ulda Kakuļa liberālnacisms, kas nostājas raidījuma sodorastu pusē, ir kultūrmarksistu (sātanistu) sabiedrotā komentārs. Kā zināms, pēdējie ir tie, kas joprojām degradē un maina orientāciju visas pasaules nacionālajām kultūrām. Īsāk, Kakulis ir tāds sociālistu neopagāns ar nacista tieksmēm. Bet balss jau skan braši un tālu. Jo tukšāka muca, jo skan tālāk.
Teodors Mierlejs
Cik man zināms, Uldis Kakukulis it kā ir viens no Dziesminieku saieta ilggadīgi aktīvākajiem un skaļākajiem dziesmoņiem. Jau pāris gadu nevaru īsti noformulēt, kāpēc uz šo saietu braukt nevēlos un kāpēc šo dziesminieku pulkā sev vietu neredzu. Nu šis komentārs man bija kā atbilde un mūža garantija, ka šajā moderno boļševkiku burziņā nepiedalīšos līdz kapa malai.
Kādu diagnozi Kakulim noteikt? Vai viņš zina, kas ir Imants Ziedonis? Mēs ar Imantu ne tikai slimnīcā kopā bijām, bet arī vairākos dievkalpojumos senās latviešu baznīcās. Vai Uldis Kakulis zina tikai to, ka ir Ādolfa Hiltera, Josfa Staļina un Sorosa domubiedrs? Komentārs sacerēts visu šo kristietības nīdēju garā. Lai arī Imants Ziedonis bija padomju laiku cilvēks, viņš bija Dzejnieks pāri laikmeta nosaukumam un par spīti tam rakstīja:

Pasauli es redzu klibu.
Baznīcu es uzcelt gribu (...)

Nāve atnāca un salna ...
Celšu tik un tā uz kalna.

Baznīcu. Es, mātes sāpēts,
Piedzimu te tikai tāpēc.

Pietiek šķūņu, pietiek
Uldis Kākulis
Kādēļ neviens neaizdomājas par to šis mākslīgi radītais biznesa plāns,( jāatzīst gan ka ļoti gudrs) kristietība, arī ir inde mūsu tautas pašapziņai un garam! Tā uz šo zemi atnesa tumsu, vardarbību un iznīcību tautas garam un veselajam saprātam!
Jebkurā gadījumā katra kristīgā baznīca mūsu zemē,( un nav svarīgi kādas konfesijas - katoļi,luterāņi,baptisti, pareizticīgie,utt., nu jau šķirnes ir neskaitāmas.), ir tāds pats okupācijas varas piemineklis kāds ir "padomju puļķis" Pārdaugavā! Ar ko gan vieni slepkavas un iekarotāji ir citādāki par otriem !? Vai arī šīs cūkas ir vienlīdzīgākas par pārējām cūkām?
Madara Rutka
Paldies, Uldi Kākuli, par komentāru. Es kā bijusī dziesminieku saieta dalībniece Tukumā, gan tikai pāris reižu, tagad droši varu atklāt savu prieku, ka neesmu vairs uzstājusies šajā kustībā. Un nožēloju, ka kādreiz esmu. Tikai brīnos par tiem kristiešiem, kuri par tādiem sevi definē un piedalās šajos koncertos.
Andis Alksniņš
Kāpēc uzreiz neviens? Aizdomājas gan un pat vairāk - saprot šo mākslīgi radīto ideoloģiju!
Vieds cilvēks zin, ka visa kristīgā paradigma ir būvēta uz seno civilizāciju atstātā mantojuma pamatiem! Jā, tiem pašiem, kurus tagad sauc par pagāniem, elkdievjiem utt!
Vislabāk būtu, ja par šādiem Tālbergiem ala "Ādolfa bērniem", neviens nerunātu! Cilvēks ar šādu naidu ir tik pat melns kā Kristīgā radio studijas siena!
Gunars Tomsons
Labs raidījums ! Paldies
Jelgavnieks Kanādā

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!