• Trešdiena, 2020. gada 1. aprīlis
  • Vārda diena: Dagne, Dagnis
  • Rīgā +4.7°C, DR vējš 4.9m/s, 753mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 27. janvāris

V.I.P.

Spēles vadītājs Uģis Joksts turpinās izvaicāt Latvijas muitas darbiniekus, bet skatītājiem būs iespēja iepazīt komandas «Tālejas piekūni» ar kapteini Raimondu Zukulu un «Rīgas strazdi», kur komandas kapteinis ir Kaspars Eglītis. Visi erudīti, lai arī nākuši no dažādiem Latvijas novadiem, šobrīd strādā Rīgā.

Dalībnieki:

Raimonds Zukuls, komandas kapteinis, dzimis Jelgavā, bērnībā gribējis kļūt par dzelzceļnieku. Studentu korporācijas «Lettonia» filistrs. Strādā Valsts ieņēmumu dienestā kopš 1998.gada. Patīk ceļot, spēlēt basketbolu, interesē prāta spēles un vēsturiskā literatūra. Augsti vērtē labu humora izjūtu. Ar abām komandas dāmām iepazinies darba procesā.

Ingrīda Gulbe-Otaņķe, rīdziniece, piedzīvojusi vilciena katastrofu, zemestrīci, paziņojumu, ka lidmašīnā ir ievietota bumba, bet joprojām peld, lido ar lidmašīnu un dodas dažādos piedzīvojumos un pat gatava erudīcijas spēlei. Ar muitu saistīta 22 gadus. Patīk dārzkopība, rokdarbi un laba mūzika.

Sandra Kārkliņa-Ādmine, rīdziniece. Valsts ieņēmumu dienestā 23 gadus, lielāko karjeras daļu darbojoties muitas jomā, ko uzskata par savu sirdslietu. Lasa lekcijas RTU Inženierekonomikas fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūtā. Patīk ceļot, lasīt detektīvromānus,  miegu un sportu uzskata par savas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. 


Kaspars Eglītis, komandas kapteinis, dzimis Cēsīs, tur arī pirmā skološanās. Dzīvojis Rīgā, Ērgļos tad atkal Rīgā, tomēr joprojām savas dzimtās pilsētas patriots. Mīl lasīt, ceļot, ir nedaudz melomāns un patīk būšana aukstā ūdenī, šai nodarbei piešķirot apzīmējumu – «aukstumkomforts». Ar pārējiem diviem komandas dalībniekiem darba kolēģi.

Iluta Milliņa, dzimusi kurzemniece, tagad dzīve paiet Rīgā un Pierīgā. Studijas ģeogrāfos ir devušas pašu svarīgāko - ģimeni un draugus visa mūža garumā. Hobiji - aktīva atpūta kopā ar domubiedriem - pārgājieni, laivu braucieni, velobraucieni. Jau vairākus gadus regulāri piedalās prāta spēlēs.

Rihards Krēmans, dzimis Rīgā. Rezerves karavīrs, interesē vēsture, skolas laikā bijis vēstures olimpiāžu dalībnieks, patīk muzeju apmeklējumi. Spēlē šahu un ir draugos ar kaķiem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. aprīlis. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 30. marts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.