• Svētdiena, 2017. gada 17. decembris
  • Vārda diena: Teiksma, Hilda
  • Rīgā -1.6°C, D vējš 1.3m/s, 751mm Hg, 88%

V.I.P. Fināls!

V.I.P.

Divas iepriekšējās pirmdienas esam meklējuši veiksmīgus, ar labu intuīciju un prātu apveltītus erudītus, esam dzirdējuši četrdesmit erudīcijas jautājumus, gudras, pārdrošas un arī nepareizas atbildes. To visu summējot, esam atraduši sešus labākos erudītus jeb divas VIP fināla komandas. Kapteiņi Didzis Rudmanis un Anete Kona motivēs savas komandas meklēt pareizās atbildes uz jautājumiem par Nikolaju Koperniku, Veneru, Māriņu Braunu, kartupeļiem un Ernestu Hemingveju.

Dalībnieki:

Didzis Rudmanis, komandas kapteinis. Strādā sabiedrisko attiecību jomā, raksta par Latvijas hokeja čempionāta norisēm un komentē spēles. Interesē politika, jaunāko laiku vēsture, pilsētplānošana. Kolekcionē politiskās reklāmas, ir viens no latviešu Vikipēdijas veidotājiem.

Brīvajā laikā labprāt spēlē tenisu un ceļo.

Valters Vētra, pilna laika students Rīgas Stradiņa Universitātes studiju programmā «Politika un politiskā komunikācija». Galvenās intereses –vēsture, politika un ģeogrāfija. Daudz lasa, patīk pastaigas un ļaujas dažu seriālu notikumiem.

Dzied Garkalnes novada jauktajā jauniešu korī «PaSaulei».

Katrīna Priede. Absolvējusi Stradiņu universitāti, strādā medicīnas administrācijā. Interesējas par medicīnu, psihoterapiju un visu aktuālo.  Brīvajā laikā dodas pastaigās ar  suni, lasa, min krustvārdu mīklas, spēlē galda spēles kopā ar draugiem. Katrīnai ļoti svarīga ir kārtība ikvienā dzīves jomā.

 

Anete Kona, komandas kapteine. Nav vienas jomas, kas būtu Anetes īstā specialitāte, bet šo to zina par valodām, mūziku un ģeogrāfiju. Tas tāpēc, ka ir studējusi valodas un augusi mūzikas mīļotāju ģimenē. Ceļošana ir nodarbe, kas  sagādā milzīgu prieku, jaunus draugus un piespēlē idejas.

Andris Pūce, kapteines draudzenes vīratēvs, ārsts. Patīk erudīcijas spēles, interesē ģeogrāfija, vēsture, patīk arī paceļot. Daudz lasa, pārsvarā fantastiku. Sevi raksturo kā melanholisku holēriķi. 

Pēteris Naļivaiko, pēc izglītības sociologs. Patīk basketbols, spēlē arī volejbolu, interesē literatūra un vēsture. Ar humora izjūtu arī viss ir kārtībā. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 11. decembris. Fināls!

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. decembris

V.I.P.

V.I.P. 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 11. decembris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 1

V.I.P.