Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp" 3:0 HS "Rīga"

Spēles sākumā ar vairākiem bīstamiem momentiem izcēlās mājinieki. Tomēr «Rīgas» hokejisti, ar dzelžainu disciplīnu, neļāva «Olimp» atklāt spēles rezultātu. Būtisks nopelns «Rīgas» vārtsargam Ričardam Pučem. Ar zināmu regularitāti HS «Rīga» apdraudēja arī Ervīna Muštukova vārtus. Perioda izskaņā HS «Rīga» palika mazākumā, bet pēc pirmajām 20 minūtēm rezultāts uz tablo 0:0.

Otrā perioda sākumā «Olimp» iesāka vairākumā, kuru gan nerealizēja. Trešajā minūtē Aleksejs Širokovs pēc Emīla Ezīša un Ivana Ribčika piespēlēm salauza «Rīgas» pretestību – 1:0. Gūtie vārti vēl vairāk aktivizēja «Olimp» uzbrukumu, bet «Rīgu» spēlē turēja Pučes pārliecinošais sniegums. Tomēr 4,5 sekundes līdz otrā perioda beigām «Olimp» guva arī otros vārtus, precīzam esot Emīlam Ezītim. Pēc diviem periodiem «Olimp» vadībā ar 2:0.

«Rīgas» jaunie hokejisti nepadevās un trešajā periodā mēģināja lauzt spēles gaitu. Tuvojoties perioda vidusdaļai Maksims Širokovs panāca 3:0, kas arī bija beigu rezultāts. Ar vieniem vārtiem un piespēli izcēlās Emīls Ezītis.

Intervija - Emīls Ezītis, HK «Olimp» uzbrucējs

Pēc uzvaras «Olimp» hokejistus šķir divi punkti no pirmās vietas. Tikmēr HS «Rīga» zaudēja pat teorētiskas iespējas kvalificēties izslēgšanas spēlēm.