• Trešdiena, 2020. gada 1. aprīlis
  • Vārda diena: Dagne, Dagnis
  • Rīgā +2.5°C, D vējš 1.8m/s, 754mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Detektīvseriāls. «Maļorkas izmeklētāji» 1. sērija

Maļorkas izmeklētāji

Miranda Bleika ir izmeklētāja no Londonas. Viņa nemīl daudz runāt, taču ir burtiski apsēsta ar savu darbu. Miranda ir apņēmīga, tieša un pat nedaudz agresīva. Tomēr viņa nevienam neuzbrūk! Ja nu vienīgi ar vārdiem. Viņas pārinieks ir izmeklētājs Makss. Viņš nāk no Vācijas un Maļorkā strādā jau labu laiku. 

Abi pārinieki strādā kopā saulainajā Spānijas salā! Makss ir pilnīgs pretstats Mirandai. Viņš dzīvi uztver ar vieglumu un ironiju. Abi sākotnēji konfliktē, taču drīz abu vidū uzšķiļas romantiska dzirkstele! Seriāls piedzīvojis labus panākumus, un 2020. gadā tam paredzēta jau otrā sezona. Galvenajās lomās ir velsiešu aktrise Elena Rīsa, kura ir iemēģinājusi savas spējas un talantu arī Holivudā, filmējoties asa sižeta filmā «Pasaules karš Z». Bet Maksu atveido austriešu aktieris Juliāns Lomanis, kurš pašlaik iemantojis jaunā daudzsološā aktiera pirmos slavas mirkļus, filmējoties arī 2016. gada šausmu trillerī «Medījums» un 2020. gadā arī romantiskā filmā «Naktsdzīve».

1. sērija

Kāda bandu kara liecinieku policijai ir pienākums droši aiztransportēt uz Angliju. Miranda piedzīvo negadījumu lidostā. Tur viņa nejauši satiek Maksu, kurš tajā laikā gaida draudzeni. Kaut arī Mirandai bija jādodas uz Angliju, viņa tomēr paliek Maļorkā, lai uzzinātu, kā tika nogalināti bandu karu dalībnieki.

The Mallorca Files (Season 1).

Lielbritānija, 2019

Lomās: Elena Rīsa, Juliāns Lomanis un citi

 

Komentāri (1)

Ieva Kalnina
Tā Maļorka(!) atsit visu vēlmi skatīties šo seriālu. Kas Jums ir pārtulkojis šo? Jo cik man zināms, tad ir Maljorka.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Detektīvseriāls. «Maļorkas izmeklētāji» 1. sērija 1

Maļorkas izmeklētāji
Anotācija

«Maļorkas izmeklētāji» 2. sērija

Maļorkas izmeklētāji