Latvijas čempionāts galda tenisā

Salaspils sporta centrā noskaidroti Latvijas čempioni galda tenisā individuālajā ieskaitē. Sacensības vēroja Matīss Timofejevs.

Dāmu fināls starp Baibu Bogdanovu un Sabinu Mosajevu bija ļoti aizraujošs. Mosajeva bija vadībā ar 3-2. Bet Bogdanova spēja panākt izšķirošo septīto setu. Tajā gan ļoti pārliecinoša uzvara Sabinai, kura kļuva par Latvijas čempioni.

Intervija - Sabina Musajeva, Latvijas čempione galda tenisā

Vīru finālā Daniela Kogana un Artūra Reinholda duelis bij ļoti saspringts. Uzvarētāja noteikšanai bija vajadzīgi maksimāli nepieciešamie 7 seti. Izšķirošajos brīžos labāks bija Kogans - viņam pirmais Latvijas čempiona tituls karjerā.

Intervija - Daniels Kogans, Latvijas čempions galda tenisā

Dubultspēļu finālos sīvākā spēkošanās izvērtās vīru duetu starpā. Piecu setu cīņā, atspēlējoties no 1-2, uzvaru pār Danielu Koganu un Artūru Spali ar 3-2 izrāva Artūrs un Dainis Reinholdi.

Sieviešu dubultspēlē ļoti pārliecinoši ar 3-0 Intu Ķudu un Baibu Bogdanovu apspēlēja Ina Jozopsone un Sabina Musajeva.

Savukārt Jauktajā dubultspēlē ar 3-1 uzvaru izcīnīja Artūrs Reinholds un Baiba Bogdanova. Viņi pārspēja Oļegu Kartuzovu un Sabinu Musajevu.