Pirmdiena, 27. marts

4. sērija

Šajā sērijā Morgans dosies uz vietu, ko bieži ir apmeklējis, – uz Japānu. Šoreiz uz valsts ziemeļiem. Uz vietu, kas slavena ar sniegotām virsotnēm, vulkāniem un karstajiem avotiem.

Hokaido ir ziemas aktivitāšu mīļotāju galvenais galamērķis. Tur ir pasaules līmeņa slēpošanas kūrorti, kuri var sacensties ar labākajiem Eiropā. Plašs piedāvājumu klāsts. Turklāt var baudīt tieši japāņu kultūrai raksturīgo, īpaši – ēdienu.

Otrdiena, 28. marts

5.sērija

Šajā sērijā Morgans dosies uz Klusā okeāna paradīzi – Taiti. Šim apbrīnojamajam galamērķim veltītas divas sērijas. Taiti iecienījuši medusmēneša baudītāji un tie, kuriem biezs naudas maks. Morgans parādīs, ka nav jāieķīlā sava māja, lai turp dotos.

Viņa ceļojums sākas Papeetē, tad Morgans dosies uz Raiāteu un Huahini un nobeigumā vēl uz Rangirou.

Trešdiena, 29. marts

6. sērija

Šajā sērijā turpinās jautrība tropiskajā paradīzē Franču Polinēzijā. Viņš dosies uz Huahini, no turienes lidos tālāk uz Rangirou. Šajā sērijā redzēsiet šīs valsts divas puses. Seno un jauno, vienkāršo un grezno.

Ceturtdiena, 30. marts

7. sērija

Šajā sērijā Morgans apmeklē Maltu. Viņš iepazīstas ar Maltas kultūru, nobauda vietējos ēdienus un apmeklē populāras un ne tik populāras vietas.

Piektdiena, 31. marts

8.sērija

Šajā sērijā Morgans turpina savu ceļojumu pa Maltu un atklāj tās vēsturisko pusi. Malta ir slavena ar vietējo ēdienu un arhitektūru, tāpēc tā ir ikkatra ceļotāja sapnis.

12+