27.marts, pirmdiena

11. sērija

Komandieris lūdz Stefānu un Lorānu detalizēti izskaidrot apstākļus, kāpēc Žilija netika arestēta, kad viņu pieķēra, pērkot ekstazī. Nadīna iztaujā Davidu, Fēliksa komandas biedru, un viņš nenoliedz savas attiecības ar Žiliju. Stefāns izmanto savu plašo pieredzi organizētās noziedzības jomā, lai nopratinātu dejotājus, kas kalpo par alibi Leopoldam Žanam. Lorāns mēģina pārliecināt Nadīnu, sakot, ka rīkojas kā tēvs.

12. sērija

Nadīna satiek Žilijas labāko draudzeni Merilinu un gūst priekšstatu par to, kā izvērtās liktenīgā diena. Pēdējie notikumi grauj Fēliksa komandas morāli, un viņš lūdz savam trenerim, lai viņu pārceltu uz citu klubu. Nadīnai ir uzdevums satikt Žilijas māti Melošas kundzi. Stefāns ir pārsteigts, ieraugot parakstītu dokumentu, ko Džūlija viņam pēcpusdienā iesniedza, jo viņa to neparakstīja viņa klātbūtnē.

28. marts, otrdiena

13. sērija

Lorāns ir noraizējies, ieraugot, ka Dasja ieslēdzas kopā ar Patriku un Žiliju. Viņa pastāsta, ka pie kādas garāžas ir atrasts slepkavības ierocis, kā arī ir atklāti citi satraucoši fakti. Komandieris runā ar Aleksandru un Florensu par Teo izmeklēšanu un izskaidro, kāpēc Nadīna tajā nav iesaistīta. Patriks un Nadīna komandierim pastāsta, ko atklājuši. Viņi lūdz atļauju iztaujāt Lorānu, jo vairākas norādes liecina, ka viņš ir iesaistīts.

14. sērija

Kad izmeklētāju aizdomas sāk vērsties pret Fēliksu, Lorāna dēlu, tiek atklāts, ka no pierādījumu telpas ir pazudis slepkavības ierocis. Telpas pārzinis Robērs skatās novērošanas kameru video, lai noskaidrotu, vai var identificēt vainīgo. Nadīna atkal satiekas ar Melošas kundzi, lai pastāstītu par izmeklēšanas gaitu. Lorāns konfrontē dēlu, taču joprojām ir gatavs darīt visu, lai viņam palīdzētu. Viņš satiek savu aģentu Petu, lai pārliecinātu, ka Fēliksam ir vajadzīga vides maiņa un ka viņš pēc iespējas ātrāk ir jāsūta prom. 

29. marts, trešdiena

15. sērija

Nadīna prāto, vai slepkavības ieroci varēja paņemt komandieris, lai palīdzētu savam senajam draugam Lorānam. Viņai par pārsteigumu, komandieris tāpat kā pārējie piekrīt pārbaudei ar poligrāfu. Viņš pieprasa, lai Lorāns darītu to pašu, citādi tiks atstādināts. Lorāns izskaidro Fēliksam savu plānu viņu glābt. Dasja pastāsta Nadīnai par Lorāna kredītkarti. Nadīna ir patīkami pārsteigta, kad Stefāns atklāj viņai Lorāna noslēpumus, vienlaikus lūdzot viņu saudzēt.

16. sērija

Spriedze starp Lorānu un viņa dēlu pieaug. Lorāns ierodas iecirknī kopā ar Fēliksu un viņa advokātu. Viņi ir gatavi visu izstāstīt, bet ar noteiktiem nosacījumiem. Tomēr Nadīna vispirms grib dzirdēt Fēliksa liecību. Komandieris pasauc viņu uz savu kabinetu, lai apsveiktu. Lorāns ir izlēmis aiziet, un komandieris viņam piedāvā detektīvleitnanta amatu. Kā komanda, to uzzinot, reaģēs?


30. marts, ceturtdiena

17. sērija

Šiasons vaicā Nadīnai, vai viņai ir attiecības ar Patriku. Viņa izmanto iespēju un pajautā par Bruno Gaņē, kuru viņa vēlētos pieņemt darbā par izmeklētāju. Patriks un Nadīna tiek izsaukti, lai izmeklētu astoņus mēnešus vecās Lilijas nāves apstākļus. Ārsts, kurš viņu uzņēma slimnīcā, uzskata, ka pie vainas varētu būt galvas trauma. Viņi satiekas ar tēvu Benuā, kurš negadījuma laikā atradās Toronto, un ar viņa sievasmāsu Melāniju, kura bija mājās ar mazo un Kamillu, kura tobrīd auklēja bērnu.

18. sērija

Bovē kungs atgriežas, lai satiktu Izabellu. Viņš apgalvo, ka viņu kāds vēlas noindēt. Florence vēlas uzzināt, vai Teo izmeklēšanā ir kaut kas noskaidrojies. Patriks paziņo Benuā un Melānijai, ka bērna nāve ir aizdomīga. Kamilla tiek nopratināta savas mātes klātbūtnē. Viņa kļūst ļoti nervoza, kad viņai jautā par e-pasta vēstulēm, kuras viņa ir sūtījusi Matisam, par kuru viņas māte neko nezina.

31. marts, piektdiena

19. sērija

Patriks kopā ar māti uzaicina Nadīnu uz vakariņām restorānā. Atmosfēra starp Kamillu un viņas māti ir ļoti saspringta. Kamilla ļoti vēlas sniegt oficiālu liecību un ir apņēmības pilna no izmeklētājiem neko neslēpt. Nadīna savā kabinetā satiek Benuā, savukārt Patriks nopratina Melāniju. Šiasons iesaka visus iesaistītos pārbaudīt ar poligrāfu. 

20. sērija

Patriks un Nadīna ir saņēmuši patologa ziņojumu, savukārt Matiss, Kamilla un Melānija tiek pārbaudīti ar poligrāfu. Poligrāfa pārbaudes veicējs secina, ka no pirmā acu uzmetiena neviens nemelo, toties Dasja sniedz vērtīgu informāciju, kas savākta no viņu interneta pārlūkprogrammu vēstures. Izabella uzzina, ka Bovē kunga sieva atrodas slimnīcā. Patriks un Nadīna sazinās ar Soniju, lai radītu stratēģiju, kas ļautu atrast vainīgo. Vakarā Nadīna satiek Bruno Gaņē, kurš izvirza savus noteikumus, lai piekristu strādāt pie Teo izmeklēšanas.

12+