27.marts, pirmdiena

218. sērija

Fransiskai parkā izdodas atrast liecinieku, kas ir gatavs tiesā apstiprināt, ka Gavrjels nav nogalinājis policistu tīšām. Aurora un Selija nolemj izmitināt pie sevis Lorensu, zinot, ka nu viņām pat savā mājā būs jāslēpj savas attiecības. Diāna un Salvadors cer, ka fabrika noslēgs līgumu ar hipodromu, bet tad viņi saņem gluži citu piedāvājumu.

28.marts, otrdiena

219. sērija

Lai tiktu ārā no cietuma, Rikardo ierosina riskantu risinājumu, un Karolīna visbeidzot piekāpjas. Elisa pamana, ka viņas guvernantei Beatrisai ir simpātijas pret donu Luisu, un nolemj to izmantot savai atriebībai. Salvadors izsaka bažas par Martorelja piedāvāto darījumu fabrikai, tomēr ļauj lēmumu pieņemt Diānai.

29.marts, trešdiena

220. sērija

Par spīti tam, ka fabrika uzvar hipodroma izsludinātajā konkursā, Diāna tomēr izlemj par labu sadarbībai ar Martorelju. Salvadoru tas nokaitina, un viņš sastrīdas ar Diānu. Elisa mēģina padarīt Beatrisu par savu sabiedroto jautājumā par viņas attiecībām ar Luisu, un visbeidzot viņai tas arī izdodas. Aurora palīdz Lorensai dzemdībās, un pateicīgā meitene apsola nevienam neatklāt viņas un Selijas noslēpumu.

30.marts, ceturtdiena

221. sērija

Adela pārdzīvo par naudu, kas viņai nozagta kafejnīcā, un bīstas, ka būs sabojājusi attiecības ar Antoniju. Hermans dusmojas uz savu māsu un draud iejaukties konfliktā. Lorensa atdod savu jaundzimušo bērnu patversmē un meklē darbu, lai varētu iekrāt naudu. Rodolfo ierosina tikties visiem ģimenes locekļiem Lojgorri namā, lai izstrādātu kopīgu rīcības plānu.

31.marts, piektdiena

222. sērija

Salvadors ņem ļaunā to, ka Diāna viena dodas pusdienot kopā ar Martorelju. Donja Rosalija iesaka Salvadoram atstādināt Diānu no fabrikas direktores darba, lai izbēgtu no nepatīkamām situācijām. Adela mājās cieš negadījumā, kas var apdraudēt viņas un gaidāmā bērna veselību. Elisa turpina izrādīt interesi par Hosē un dodas kopā ar viņu uz hipodromu.

12+