27.marts, pirmdiena

11. sērija

Bijušo supermodeli Estari Gleimsu savas villas baseinā mirušu atrod apkopēja. Veiksmīgā uzņēmēja un mākslas kolekcionāre saņēmusi triecienu ar trulu priekšmetu, iekritusi ūdenī un noslīkusi. Kuram bija iemesls nogalināt harismātisko skaistuli? Vai tas notika greizsirdības dēļ?

28.marts, otrdiena

12.sērija

Stāvoša automašīna bez vadītāja sāk braukt, notriec vīrieti un nāvējoši ievaino viņu. Inspektori izmeklē slepkavību aiz neuzmanības. Automašīna tika iznomāta uz Džamala Basada vārda. Viņš stingri noliedz, ka viņam būtu kāds sakars ar šo lietu, un ir pārliecināts, ka kāds ir nozadzis viņa identitāti. Noziedznieka attaisnojums – vai patiesība?


29.marts, trešdiena

13.sērija

Jaunais ceļu policists Amars Bramanis atrod savu kolēģi mirušu pie dienesta automašīnas. Saskaņā ar sākotnējiem atklājumiem, viņu nonāvējusi automašīna, kas lielā ātrumā braukusi atpakaļgaitā. Nodaļas vadītājs pārmet jaunajam Bramanim, ka viņš atstāja Šperberu vienu. Turklāt dienesta automašīnā pazudušas fotoradaru fotogrāfijas.

30.marts, ceturtdiena

14.sērija

Mežā netālu no Lībekas strādnieki atrod jaunas sievietes kaulus. Viņa tika nogalināta un aprakta mežā. Mirusī tiek identificēta kā Jūle Rēdere, meitene, kas pirms deviņiem gadiem pazuda bez vēsts. Kā liecina policijas dokumentācija, toreizējā 18 gadus vecā jauniete laiku pa laikam nodarbojusies ar prostitūciju. Vai tam ir kāda saikne ar slepkavību?

31.marts, piektdiena

15.sērija

Sadegušā dienesta automašīnā tiek atrasts būvinženiera Zērena Mellera līķis. Viņa sieva Angelika, kas slimo ar vēzi, asarās liecina, ka vīrs vakarā nav atgriezies no dārgumu meklējumiem ar metāla detektoru. Kaislīgais vēsturnieks bija pārliecināts, ka leģendārā Vinetas pilsēta, kas viduslaikos bija pazudusi, noteikti atradās pie Lībekas. Zērena labākais draugs paziņo detektīviem par karstu strīdu starp upuri un viņa priekšnieku Jensu Vēgneru. Vai Jenss ir vainojams slepkavībā?

12+