• Pirmdiena, 2020. gada 17. februāris
  • Vārda diena: Konstance, Donats
  • Rīgā +8.8°C, DA vējš 4.5m/s, 745mm Hg, 76%
LSM Bērnistaba

«Supernova 2018» uzvarētāja Laura Rizzotto gatavojas Eirovīzijai

Eirovīzija

Portugāles galvaspilsētā Lisabonā no 8. līdz 12. maijam notiks starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju ar dziesmu «Funny Girl» pārstāvēs dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto. Lai gan atbildīgākais darbs vēl tikai priekšā, jau šobrīd noris aktīvs gatavošanās process, un Laura Rizzotto ir piedalījusies vairākos dziesmas popularizēšanas pasākumos dažādās pasaules valstīs.

Pirms došanās uz Eirovīzijas konkursu dažādās pasaules vietās jau tradicionāli notiek saviesīgi pasākumi, kuru ietvaros satiekas gan dziesmu izpildītāji, gan mediji un citi mūzikas un TV industrijas ļaudis. Latvijas pārstāve Laura Rizzotto aizvadītā mēneša laikā paguvusi paviesoties un uzstāties Telavivā, Amsterdamā un Madridē, kā arī pirmo reizi pabijusi Portugālē, lai nofilmētu Latvijas vizītkarti. 

Izraēlā Laura uzstājusies pat 20 tūkstošu skatītāju auditorijas priekšā, savukārt aizvadītajā nedēļas nogalē Madridē, aizkustinot tūkstošiem klausītāju, izpildīja ne vien savu dziesmu «Funny Girl», bet kopā ar Spānijas pārstāvi Alfred nodziedāja arī sirsnīgu kaverversiju «Avicii» dziesmai «Wake Me Up», veltot to aizsaulē pāragri aizgājušā mūziķa piemiņai. Dziesmas video var noskatīties vietnē «YouTube». 

Tikmēr Amsterdamā notikušo pasākumu «Eurovision in Concert» klātienē vēroja seši tūkstoši skatītāju, un tas tika pārraidīts arī Nīderlandes televīzijā, bet Spānijā, kurā Eirovīzija ir ļoti populāra, Lauru pārsteidza fani, kas stundām ilgi gaidīja pie viesnīcas, lai nofotografētos ar konkursa dalībniekiem un saņemtu autogrāfus. Filmējot Latvijas vizītkarti kādā Portugāles kūrortpilsētā, Laura pārsteidza un sajūsmināja filmēšanas komandu ne vien ar savu portugāļu valodas prasmi, bet arī ar panākumiem kādā sportiskā aktivitātē, par ko visa plašā Eirovīzijas konkursa skatītāju auditorija varēs pārliecināties pirms mūziķes priekšnesuma konkursa pusfinālā. 

Lai popularizētu Lauras Rizzotto dziesmu «Funny Girl» ārpus Latvijas, tika izmantota konkursa «Supernova» atbalstītāja «Ondo.lv» piešķirtā stipendija. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!