Latvijas telpu futbola augstākā līga. "Nikars" - "LDz Cargo"

To, ka trešā finālspēle starp «Nikars» un Daugavpils «LDz Cargo» varētu kļūt par pēdējo, liecināja iepriekšējo divu spēļu rezultāti: 6-1 un 8-3 «Nikars» labā. Apmēram tas pats notika arī šīs dienas spēlē. Pirmos vārtus 4. minūtē «Nikars» labā guva Andrejs Baklanovs. Puslaika beigās daugavpilieši varēja panākt izlīdzinājumu, taču «Nikars» vārtsargs Renārs Šķesters-Kambals atsita 6 metru soda sitienu. Otrā puslaika sākumā gan viesi guva atbildes vārtus-rezultatīvs bija Jans Radevičs. Taču tūlīt pat «Nikars» atbildēja ar diviem vārtu guvumiem. Pie rezultāta 1-3 daugavpilieši mainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. To izmantoja pretinieki un divreiz viņu vārtsargs Škesters-Kambals raidīja bumbu pāri visam laukuma tukšos vārtos. Pēdējā minūtē beidzot pie panākuma tika arī «Cargo» futbolisti, taču uzvaru mačā ar 5-2 un sērijā ar 3-0 svinēja «Nikars» spēlētāji.

Intervija - Renārs Šķesters-Kambals, «FC Nikars» vārtsargs

«Nikars» par Latvijas čempioniem kļūst regulāri kopš 2008. gada. Šīs sezonas bronzas medaļas tika «Petrow» komandai, ka mazajā finālā pieveica «Beitar» vienību.