• Svētdiena, 2021. gada 28. februāris
  • Vārda diena: Skaidrīte, Justs, Skaidra
  • Rīgā apmācies, +2 °C, DR vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Kurš nākamais? Valsts prezidenta kandidātu debates

Kurš nākamais?

Komentāri (7)

Anna Young
Krenberga ir ljoti neprofesionaala un visu laiku paartrauc labu diskusiju. Man liekas, ka shiis ir debates starp kandidaatiem, nevis Krenbergas "Nu labi, labi. To mees zinaam!" Marasms kaut kaads.
Gita Morris Vāgenheima
Paldies par spraigajām debatēm, kuru dalībnieki, atbildot uz jautājumiem par konkrētu rīcību, paši vairākkārt apliecināja to, ka visa konkrētā rīcība ir Saeimas, Ministru un Likumsargu ziņā: ekonomika, sabiedriskā labklājība, izglītība, iekšējā un ārējā drošība. Tāpēc pēdējam, debašu noslēdzošajam jautājumam vajadzēja būt: "Vai LV vispār ir vajadzīgs tāds dekoratīvs, nevarīgs prezidents"?
Ja, kā Levits to ir iztēlojies, LV prezidents ir valsts "intelektuālais vadītājs", tad būtu gribējies dzirdēt, kur Satversmē tas tā ir definēts, un pārliecinošus piemērus no vēstures, kāds Latvijai no šīs "intelektuālās vadības" ir bijis kāds labums?
Man liekas, ka visās valstiskajās lietās pirmajam un galvenajam jautājumam būtu jābūt: KĀDS LATVIJAI NO TĀ IR LABUMS? Modernai, demokrātiskai valstij nevajadzētu kļūt par atsevišķu indivīdu pašlabuma gūšanas mehānismu, jo tad tā vispār zaudē savu jēgu.
Diana Timpare
Bondara kungs nepot diskutēt, pārtraukt cilvēku domas vidū ar klišejiskām frāzēm, nedara godu. Levita kungam visu cieņu vienīgais, kas cienīgi sniedz atbildes un skaidrojumus!
DzSimpson
Daina Bērziņas kundze, toties no Jūsu komentāra pozitīvisms strāvo... :))
DzSimpson
Odita Krenberga bija nervoza, nepacietīga un neļāva runātājam pabeigt domu, kā arī centās bezpalīdzīgi iejaukties, kad izraisījās spontānas diskusijas. Tas traucēja skatīties kandidātu debates.
Daina Bērziņa
DzSimpsones kundze, vai nekas labs nav ko teikt? Negatīvs cilvēks.
Ivo Puzo
Mācies pārtraukt runātāju no Oditas Krenbergas: "To mēs zinām!"

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Valsts prezidenta vēlēšanas. Tiešraide no Saeimas

Kurš nākamais?

Valsts prezidenta vēlēšanas

Kurš nākamais?

Valsts prezidenta vēlēšanas

Kurš nākamais?

Valsts prezidenta vēlēšanas

Kurš nākamais?