Raidījuma radošā grupa māksliniekam un skatītājiem par prieku sagatavojusi daudz interesantu arhīva materiālu no seniem un ne tik seniem laikiem,- ir jau arī no kā izvēlēties, jo LTV arhīva vienību skaits ar vārdu «Uldis Marhilēvičs» sniedzas krietni pāri diviem simtiem.

Savas karjeras laikā muzicējis vairākās grupās, tai skaitā Liepājas brāļi, Inversija, Opus un Remix. Ir daudzu slavenu kompozīciju autors, piemēram, «Vai Tu mani dzirdi», kas pirmoreiz tika ierakstīta 1990. gadu vidū un 2010. gadā tika iedziedāta otrreiz, lai vāktu līdzekļus akcijai «Paēdušai Latvijai». Vēl arī «Dzeltenās kurpes», «Lūgums», «Iedomājies!», «Tik un tā»... Pēdējā ir «Liepājas brāļu» himna, un Marhils pats, kā viņu mīļi dēvē sadzīvē, ir viena no centrālajām personām dažādos liepājnieku projektos cauri gadiem. Leģendāra un skatītāju iemīļota ir arī Mirdzas Zīveres izpildītā dziesma «Lūgums», 1984. gada Mikrofona aptaujas uzvarētāja. Patiesībā, sekojot Ulda daiļradei, var gūt priekšstatu par Liepājas un Latvijas populārās mūzikas ceļu un personībām tajā – tik daudz un dažādos projektos parādās pianista, komponista, dziedātāja un arī aktiera U. Marhilēviča vārds. Tai skaitā – spēlfilmās un LTV oriģinālraidījumos.

Latvijas TV arhīvs glabā arī skaistu koncertu ierakstus no 2017. gada - U. Marhilēviča iepriekšējā gada apaļās jubilejas. Kā arī no «Tobago» – U. Marhilēviča un M. Zālītes 2001. gadā radītās dziesmu spēles, kas komponista 60. dzimšanas dienā piedzīvoja otrreizēju atdzimšanu.

Skatītājus gaida ne tikai tikšanās ar mīļām dziesmām un māksliniekiem arhīva materiālos, šķiet, visinteresantākā ir pieredzējušā žurnālista A. Volmāra un mūziķa U. Marhilēviča saruna, jo cauri gadiem viņiem daudz ko atcerēties ne tikai no koncertdzīves redzamās, bet arī no skatītājiem neredzamās puses, kurai Andrejs, kā «Panorāmas» kultūras ziņu veidotājs, stāvējis ļoti tuvu.