• Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
  • Vārda diena: Marianna, Ginters, Guntra
  • Rīgā +10.5°C, Z vējš 0m/s, 765mm Hg, 69%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 27. maijs

V.I.P.

Skanīgais fināls, kurā Rīgas Doma kora skola svin savu 25 gadu jubileju ir klāt!. Pusfinālu laikā pārliecinājāmies, ka  gan skolas pedagogi, gan absolventi, gan audzēkņu vecāki ir ne vien ļoti muzikāli, bet arī erudīti un azartiski ļaudis.  Kas tiks pie erudīcijas spēles VIP naudas balvas, noskaidrosim šajā reizē. 

Uģis Joksts spēles laukumā aicinās skolas absolventu komandu ar kapteini Jānis Srtazdiņu un audzēkņu tēvu komandu ar kapteini Jāni Kumsāru. Spēlē intriga saglabāsies līdz pēdējam erudīcijas jautājumam!

Dalībnieki:

Jānis Strazdiņš, komandas kapteinis.  Pateicīgs, ka pēc skolas beigšanas  sadarbība ar  skolasbiedriem un pedagogiem turpinās. Pamatnodarbošanās ir dziedāšana visdažādākajās tās izpausmēs un šobrīd  latviskā piektdaļa zviedru a cappella grupā «The Real Group». V.I.P. skatās regulāri.

Rūdolfs Bērtiņš.  Kopā ar Domskolu jau 25 gadus, kopš savas 1.klases.No skolas absolventa  kļuvis par diriģēšanas pedagogu un  Radio kora mākslinieku. Prāta spēle būs izaicinājums, jo līdz šim ar komandas kapteini Jāni Strazdiņu  bijuši pretinieki tikai  skvošā un biljardā.

Zane Stafecka ir absolvente, bet  skolu joprojām turpina  apmeklēt kā pedagoģe un diriģentes Airas Birziņas  asistente,  ar komandas biedru Rūdolfu  bijuši klases un kursabiedri  gan domskolā , gan Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā. Ikdienā  dziedātāja vokālajā grupā «Latvian Voices». Šodien tic komandas spēkam.


Jānis Kumsārs, komandas kapteinis, Domskolu apmeklē jau astoņus gadus un pēdējos četrus to dara divtik sparīgi .Savu izvēli par labu šai skolai pamato ar faktu, ka tā ir vecākiem visdraudzīgākā mācību iestāde. Ikdienu pavada strādājot savā advokātu praksē, ir vīna entuziasts.

Gundars Rēders - tētis diviem audzēkņiem: Jēkabam un Gustavam. Ļoti senos laikos dziedājis Emīla Dārziņa speciālās mūzikas  vidusskolas zēnu korī, ko vadīja Domskolas  dibinātājs Jānis Ērenštreits. Tagad  dzied pie moto vai auto stūres un vēl , kad šīs mājas- Latvijas televīzijas kolēģi palūdz!

Daniels Pavļuts ir tētis, sirdī mūziķis, strādā par politiķi.  Daudzus gadus sapņojis par piedalīšanos spēlē VIP, nu nevarējis iedomāties, ka iespēju izgādās  abi foršie dēli, kas mācās Domskolā! Sveic visu Rīgas Doma skolas saimi jubilejā un tic, ka kopā ar Rozīšiem, Horeogrāfiem un Dārziņiešiem  Nacionālo Mākslu vidusskola taps par  labāko skolu Latvijā!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 16. septembris. Fināls!

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 23. septembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 16. septembris. Fināls!

V.I.P.

«V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts» 1

V.I.P.