Šovakar, 21. oktobrī, pulksten 17.30 raidījumā «Skats no malas» tiks aplūkoti divi jautājumi, kuru centrā ir Latvijas galvaspilsēta Rīga.  Pirmkārt, notiks diskusija par to, ka pilsētas valdošā koalīcija šķiet konkrēti nolēmusi, ka drīz tiem, kas nav rīdzinieki, par braukšanu trolejbusā vai tramvajā būs jāmaksā divreiz lielāka summa. Un, otrkārt, žurnālists Kārlis Streips ar viesiem spriedīs par to, ka interneta portālā manabalss.lv ir savākti 10 tūkstoši parakstu idejai, ka Uzvaras piemineklis Pārdaugavā būtu nojaucams.

Raidījumā „Skats no malas" šovakar pārrunās jautājumu, ka pašvaldība lems par divtik lielāku maksu sabiedriskajā transportā ne - rīdziniekiem, lai piespiestu tos, kuri strādā Rīgā, bet patiesībā dzīvo citur un ienākuma nodokli maksā tur, piereģistrēties galvaspilsētā, savukārt citi uzskata, ka ļaudis Rīgu apmeklē ne jau tikai tāpēc, ka tur atrodas viņu darba vieta.

Otra sarunu tēma - interneta portālā manabalss.lv nu ir savākti 10 tūkstoši parakstu idejai, ka Uzvaras piemineklis Pārdaugavā būtu nojaucams.  Viens no tiem, kuri minēto petīciju parakstīja visātrāk un par to pēc tam paziņoja kādā intervijā, bija Latvijas Republikas tieslietu ministrs.  Diskusijā kopā ar raidījuma vadītāju Kārli Streipu piedalīsies kolēģi Askolds Rodins, Aidis Tomsons un šajā sezonā pirmo reizi arī Sallija Benfelde.

Raidījums «Skats no malas» LTV1 ēterā katru pirmdienu pulksten 17.30 ar atkārtojumu 00.40 un rīt pulksten 11.00, kā arī raidījuma dienā Latvijas Televīzijas mājas lapā www.ltv.lv. „Skats no malas" būs skatāms arī sabiedrisko mediju portālā lsm.lv, kur lasāmas raidījuma ziņas.