Šovakar, 22. oktobrī, pulksten 21.15 intervijas raidījumā „1:1« („Viens pret vienu») žurnālists Gundars Rēders izjautās Nacionālās apvienības vadītāju Raivi Dzintaru. Esi atvērts jaunajam, pielāgojot to jau pārbaudītajam! - tas ir viens no desmit Ceturtās atmodas likumiem, ko publicējis raidījuma viesis. G. Rēders mēģinās noskaidrot, kā veicas jauno pielāgot pārbaudītajam Latvijas reālpolitikā un kur beidzas ideālisms un sākas nožēlojams kompromiss.

LTV1 raidījums „1:1« („Viens pret vienu») veidots pēc britu televīzijas „hard talk" parauga, kur studijā satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. Katru otrdienu 45 minūšu garā intervijā raidījuma viesi izjautā pieredzējušie žurnālisti Inga Spriņģe vai Gundars Rēders. Viesi tiek izvēlēti, vadoties pēc aktualitātēm vai konkrētās personas potenciālās ietekmes uz sagaidāmajiem notikumiem nākotnē. Uz raidījumu tiek aicināti dažādu jomu pārstāvji - valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji.

Raidījums skatāms arī Latvijas Televīzijas mājas lapā www.ltv.lv. Aktuālās ziņas un problēmjautājumi pēc raidījuma lasāmi sabiedrisko mediju ziņu portālā www.lsm.lv.