Pirmdiena, 27. jūnijs

9. sērija

Mārtins noraida piedāvājumu palikt ilgāk Grūberu mājās un grasās atgriezties īrētajā dzīvoklī. Hanss turpina konfliktēt ar Timu un Zuzannu. Zuzanna piedraud, ka neļaus Hansam kontaktēties ar meitu, ja Hanss nepieņems jauno situāciju viņas dzīvē un turpinās rīkot scēnas ar Timu. Vera un Kānveilers ierodas bērnunamā, kur Vera sajūsminās par meitenēm, bet viņam iepatīkas kāds zēns.

Otrdiena, 28. jūnijs

10. sērija

Mārtins atgriežas īrētajā dzīvoklī. Hanss iegādājas puķu pušķi un ierodas pie Zuzannas atvainoties, taču viņu sagaida Tims. Zuzanna saņem negaidītu darba piedāvājumu Vīnē. Viņa atzīstas Timam, ka ir domājusi par iespēju braukt prom no Elmavas. Anne izdomājusi, ka varētu padzīvot Mārtina dzīvoklī, kamēr viņš uzturētos Grūberu mājās. 

Trešdiena, 29. jūnijs

11. sērija

Mārtins ir atgriezies Grūberu mājās, bet Anne tikmēr mitinās viņa īrētajā dzīvoklī. Tims vēlas, lai Zuzanna ātrāk pieņemtu lēmumu par pārcelšanos uz Vīni. Zuzanna vilcinās un nevar saņemties, lai par to runātu ar Hansu. Kad Zuzanna informē Hansu par šo iespēju, viņš zvēr, ka neļaus atņemt sev meitu. Mārtins un Anne divatā vakariņo Grūberu mājās. 

Ceturtdiena, 30. jūnijs

12. sērija

Anne pasaka Mārtinam, ka atkal grib būt kopā ar viņu, taču Mārtins ir atturīgs. Hanss pieprasa, lai Mārtins apsolītu neko neatsākt ar Anni, jo jauna krīze abu attiecībās nozīmētu, ka Anne aizies un Grūberu saimniecība beigs pastāvēt. Līzbete internetā meklē Hansam sievu. Lilī ir jauns draugs, kuru viņa slēpj no mājiniekiem. No bērnunama uz laiku paņemtais Jenss-Torbens izturas pret Veru provocējoši.

Piektdiena, 1. jūlijs

13. sērija

Anne iecer romantisku vakaru kopā ar Mārtinu, bet viņš neierodas. Kad Anne redz Mārtinu kopā ar kāda pacienta sievu, viņa nolemj, ka Mārtinam ir jauna draudzene. Mārtins beidzot pasaka Annei, ka attiecības neatjaunos. Anne paziņo, ka aiziet no Grūberiem un nomās pati savu saimniecību. Hanss randiņā atzīstas, ka to viņam sarīkojusi māte. Mārtins un Hanss slepus novēro Lilī kopā ar draugu.

12+