Pirmdiena, 27. jūnijs

1. sērija

Maestro

Miranda un Makss izmeklē divas it kā nesaistītas nāves – nodurts slavens operdziedātājs un pašnāvību izdarījusi kāda jauna neatpazīta sieviete. Atklājas, ka sieviete bijusi stāvoklī no izpalīdzīgā, talantu atbalstošā tenora. Ko iesākt Inesei, kad slepkavībā atzīstas 27 sievietes?

Otrdiena, 28. jūnijs

2. sērija

Cūkas dēls

Ir pazudis kādas ļoti ietekmīgas ģimenes dēls. Meklējot viņu, Miranda un Makss tiek iepazīstināti ar vēsturi, Pilsoņu kara notikumiem, to sekām. Lietu piņķerīgāku padara fakts, ka pie senā masu kapa tiek atrasts viens daudz nesenāks līķis. 

Trešdiena, 29. jūnijs

3. sērija

Skaistā spēle

Tiek izteikti nāves draudi Maļorkas futbola komandas labākajam spēlētājam, kurš grasās parakstīt līgumu ar Vācijas komandu. Aizdomas krīt uz Riko treneri, labāko draugu, kurš nevar spēlēt savainojuma dēļ, kādu apsēstu fani, pat aģentu un paša māti. 

Ceturtdiena, 30. jūnijs

4. sērija

Saldā atriebība

Tiek noindēts kāds slavens kritiķis. Aizdomās tiek turēti visi, kuri kopā ar viņu ieturēja maltīti, kā arī restorāna īpašnieki. Lai atrisinātu šo lietu, jārokas daudz senākos notikumos, kas iesaistīto likteņus saistījuši vēl ciešāk, nekā sākotnēji šķita.

12+