Pirmdiena, 27. jūnijs

12. sērija

Mārgarita nolēmusi pievērsties kāzu rīkošanas biznesam. Diemžēl jau pirmajās kāzās līgavainis iet bojā. Atklājas, ka līgavai šis nav pirmais tāds trieciens. Krebtrijs ieliek avīzē sludinājumu, ka rīko rakstniecības meistarklases, un iepazīstas ar Lūsiju Modu Montgomeriju.

Otrdiena, 28. jūnijs

13. sērija

Melnādaino baznīcā tiek nogalināts baltais vīrietis Frenks Pārkers, kuru uzskata par varoni, kurš savulaik palīdzējis bēgt vergiem. Diemžēl draudzes locekļi nevēlas sadarboties ar policiju, bet jaunais prefekts Deiviss uzstāj, lai arests tiktu veikts pēc iespējas drīzāk.

Trešdiena, 29. jūnijs

14. sērija

Mērdoks izmeklē lietu, kurā iejaukta meitene, kas augusi kā mežone. Iespējams, cilvēks, kurš tagad par viņu rūpējas, ir darījis viņai pāri. Kad Ogdena uzzina, ka Brekstoni nebija Rolanda īstie vecāki, viņa noalgo Frediju Pinku, lai viņa noskaidrotu patiesību.

Ceturtdiena, 30. jūnijs

15. sērija

Toronto darba namā tiek nogalināts žurnālists, kurš tur veica slepenu uzdevumu. Mērdoks atklāj, ka, iespējams, 5. iecirkņa policisti ir iesaistīti korupcijas shēmā. Krebtrijs, Higinss un Džeimsa vēlas nogaršot jauno desertu, bet tiek apkrāpti.

Piektdiena, 1. jūlijs

16. sērija

Brekenrīds nolemj atmaskot 5. iecirkņa policistu nelikumības, taču Deiviss apcietina viņu pašu. Tā kā pierādījumi ir pret viņu, Brekenrīds piekrīt iesniegt atlūgumu. Tomēr Mērdoks un Krebtrijs turpina izmeklēšanu un spēj viņu attaisnot.

12+