Pirmdiena, 27. jūnijs

26. sērija

Sapratis, ka viņa sākotnējais plāns iznīcināt “Silvas tekstilu” ir izgāzies, Rikardo nāk klajā ar jaunu stratēģiju. Jau atkal Diāna un Salvadors ir spiesti meklēt risinājumu, bet Elisa pārprot viņu satuvināšanos. Adela joprojām saņem ziedus no slepena pielūdzēja un nokļūst ļaužu valodās. Tikmēr Silvu mājā vēl kāds saslimst ar lipīgo gripu. 

Otrdiena, 28. jūnijs

27. sērija

Elisa pārmet Diānai, ka viņa skūpstījusies ar Salvadoru, un abu māsu vidū izceļas nopietns strīds. Arī starp brāļiem Lojgorri izveidojas konflikts, kad Kristovals joprojām grib aprūpēt sasirgušo Blanku, lai gan Rodolfo aizliedzis viņam spert kāju Silvu namā. Fransiska baiļojas, ka Lusija ir uzzinājusi par viņas uzstāšanos kafejnīcā. Viņa izmisīgi cenšas nosargāt savu noslēpumu un izvairīties no skandāla. 

Trešdiena, 29. jūnijs

28. sērija

Ar Bernardo palīdzību māsām Silvām izdodas likumīgā ceļā izvairīties no Rikardo nepārtrauktajiem uzbrukumiem fabrikai. Adela beidzot atrod veidu, kā noskaidrot sava slepenā pielūdzēja identitāti. Taču Silvu namā notiek arī kas nepatīkams – pēkšņi nozūd viena no māsām. 

Ceturtdiena, 30. jūnijs

29. sērija

Karlitoss visbeidzot atzīstas, ka palīdzējis Elisai bēgt, tomēr nevar pateikt, kur viņa atrodas. Diāna vaino Salvadoru, ka viņš ir atbildīgs par Elisas nozušanu. Donja Doloresa pieprasa no Blankas, lai viņa vairs neizraisītu strīdus viņas dēlu vidū. Savukārt Vitorija izvirza ultimātu Rodolfo, ka vairs neturpinās ar viņu attiecības, ja viņš neizpildīs dažus nosacījumus. 

Piektdiena, 1. jūlijs

30. sērija

Elisa atgriežas vecāku mājā savas tantes Adolfinas pavadībā. Adolfina grib uzņemties rūpes par māsām, taču viņas baiļojas, ka tante atklās viņu rūpīgi sargāto noslēpumu par tēva nāvi. Fransiska kritizē Selijas attiecības ar Hoakinu, uzskatot, ka viņš nav viņas cienīgs. 

12+