Pārbaudes spēle hokejā Latvija U-20 – HS "Rīga"

Pārbaudes spēlē pret Oļega Sorokina trenēto Hokeja skolu Rīga Latvijas U20 treneri aizlienēja piecus savus spēlētājus. Risks saslimt ar Covid-19 komandu sporta veidos ir augsts, tādēļ Artis Ābols ar saviem palīgiem izlēmuši līdz pat Pasaules čempionāta sākumam sastāvā paturēt maksimāli daudz spēlētāju. Spēlējot pret divus gadus jaunākiem pretiniekiem laukumā loģiski dominēja U20 izlase, ja pirmajā periodā tikai 1:0, tad sākoties otrajam – viens uzbrukums pēc otra un pirms trešās trešdaļas jau 8:0, bet visa spēle beidzās 11:0. Četri vārti nesen Floridas Panthers draftētajam Sandim Vilmanim.

Intervija - Sandis Vilmanis, Latvijas U-20 izlases uzbrucējs

Vilmanis bija izsaukts arī uz Floridas jauno spēlētāju nometni, taču dažādu sarežģījumu dēļ savai NHL komandai atrādīties nesanāca.

Latvijas U20 izlase uz Pasaules čempionātu dosies tieši pēc nedēļas, pirms turnīra uzreiz pārbaudes spēle pret Austriju.