Pirmdiena, 27. augusts

102. sērija

Čirka atrod Dario pie Fransisko mājas un nejauši nošauj. Reina ir uzņēmusies vainu, tomēr izmeklētāji domā, ka viņa nerīkojās viena. Aģents Kveljars saprot, ka Dario gan piekāva Fransisko, gan nolaupīja Ramonu un Sofiju. Lai noskaidrotu, kas notiek ar Ramonu, Sofija lūdz, lai Čilo atnes viņas telefonu. Čilo uzvedība šķiet aizdomīga Rosendo. Roksana noklausās, kā Marta sarunā tikšanos ar Danjelu. Viņa par to ziņo policijai, taču Danjels viņu pieķer.

Otrdiena, 28. augusts

103. sērija

Danjels sagūsta Roksanu, lai bēgtu no policijas, abi iet bojā. Fredesvinda uzņem foto, kurās redzama Adalhisa sarunājamies ar Finito. Antonio ir šokā, uzzinājis par Roksanas nāvi. Rosendo izrēķinās ar Sofiju par to, ka viņa mēģinājusi viņu piemānīt. Porfirio pieprasa, lai Fransisko atgrieztu Favjolai pusi no ārsta prakses vērtības. Ramons lūdz Antonio pieņemt atpakaļ darbā Daliju. Čirka, Čava un Osvaldo raizējas, ka Ramons un Dalija varētu izjaukt viņu narkotiku biznesu. Horhe un Andrea nolemj pirkt ēdināšanas uzņēmuma franšīzi un paziņo to Hulio.

Trešdiena, 29. augusts

104. sērija

Benito vēlas izjaukt Luisas kāzas ar Finito. Favjola, Huana un Andrea nolemj sarīkot Luisai vecmeitu ballīti. Dalija ielaižas intīmās attiecībās ar Čirku. Favjolu dara aizdomīgu Hulio entuziasms franšīzes sakarā. Fransisko pamana Čavu, kad viņš nodod narkotikas Palomo. Hulio aizved Huanu vakariņās un atsāk runāt par kāzām. Antonio bildina Margaritu. Hulio iegūst no Andreas sen kāroto pilnvaru. Favjola piekrīst ierasties tiesā un tikties aci pret aci ar Fransisko, taču atnāk arī Ramons.

Ceturtdiena, 30. augusts

105. sērija

Porfiro novēl Margaritai būt laimīgai ar Antonio. Dalija pārmet Ramonam, ka nav ielūdzis Čirku uz ballīti, bet Ramons iesaka viņai tikt vaļā no Čirkas. Ortensija zvana policijai un sūdzas par troksni Favjolas dzīvoklī, kur tiek svinēta ballīte par godu Luisai. Finito savukārt savā vecpuiša ballītē paklūp un salauž kāju. Vēlāk atzīstas Luisai par striptīza dejotāju un ka ir gatavs samierināties, ja tāpēc Luisa nevēlēsies viņu precēt. Adalhisa nosolās, ka izjauks Finito un Luisas kāzas

Piektdiena, 31. augusts

106. sērija

Dalija ir apņēmusies pārvākties dzīvot pie Čirkas. Visi viņu mēģina atrunāt, bet veltīgi. Fransisko pierunā savu paziņu mākleri nesteigties ar ārsta prakses pārdošanu, lai aizkavētu Ramona un Favjolas saiešanu kopā. Tad iejaucas Porfirio un pieprasa, lai praksi pārdotu cita firma un noteiktā laikā. Fransisko norāda, ka Porfirio asiņo deguns. Porfirio zvana ārstam un sūdzas par stiprām galvassāpēm. Vēlu vakarā autoservisā Osvaldo saņem jaunu narkotiku pievedumu, to nejauši redz Fransisko un ziņo policijai. Huanas un Hulio saderināšanās laikā tiek aizturēts Antonio par narkotiku kontrabandu, jo viņš ir autoservisa īpašnieks.