• Sestdiena, 2020. gada 19. septembris
  • Vārda diena: Verners, Muntis
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «Īstās latvju saimnieces». Gunita Pričina

Īstās latvju saimnieces

Septiņas saimnieces no visiem Latvijas novadiem cīnīsies par labākās namamātes titulu. Tās būs septiņas neaizmirstamas sērijas ar visdažādākajiem ēdieniem, muzikālajiem priekšnesumiem un saimnieču stāstiem.

2020. gada sezonā saimnieces, kā ierasts, viena pie otras dosies tautas tērpos, taču tas nenozīmē, ka galdā tiks celti tikai latviski ēdieni. Tās būs arī pēc vēsturiskām receptēm gatavotas maltītes, kā arī mūsdienīgi un smalki ēdieni. Saimnieces vērtēs gan savu konkurenču ēdienus, gan arī viesmīlību un vakara atmosfēru. Kurš no reģioniem uzvarēs?

1. sērija

Raidījuma „Īstās latvju saimnieces” jaunās sezonas pirmās sērijas skatītājiem būs iespēja ielūkoties rucavietes, maizes cepējas un „Aleju” saimnieces Gunitas Pričinas ikdienā. Aktīvā un nenogurdināmā kurzemniece pati izvēlējās būt pirmā, kura savā sētā uzņems pārējās sešas saimnieces. Viņām par godu dziedās Rucavas etnogrāfiskais ansamblis, muzicēs Rucavas lauku kapela, bet Gunita galdā cels pašas ceptu maizi ar tradicionālo Rucavas balto sviestu, uz oglēm ceptu siļķi un maizes zupu jeb, kā saka Dienvidkurzemē, biguzi. Vai viesības aizritēs bez starpgadījumiem un viešņas mājās dosies apmierinātas?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Īstās latvju saimnieces». Dace Reiziņa 1

Īstās latvju saimnieces
Anotācija

«Īstās latvju saimnieces». Sandra Viša

Īstās latvju saimnieces

Īstās latvju saimnieces. Marika Grīslīte

Īstās latvju saimnieces
Anotācija

«Īstās latvju saimnieces». Dace Reiziņa

Īstās latvju saimnieces
Anotācija

«Īstās latvju saimnieces». Marika Grīslīte 1

Īstās latvju saimnieces