Latvijas čempionāts regbijā "Eži" - "Fēnikss"

Spēle, kurai visticamāk bija nozīme cīņā par bronzas medaļu, izvērtās detektīva cienīga. Jau pirmajā uzbrukumā skaistu piezemējumu paveica “Fēnikss” spēlētājs Edijs Vinters. Plus trāpīts realizācijas sitiens. Turpinājums piederēja “Ežiem”. Jau pirmajā puslaikā viņi atbildēja ar diviem piezemējumiem un soda sitienu, bet otrajā puslaikā trešo reizi iznesot bumbu ieskaites zonā un trāpot realizācijas sitienu, panāca pieklājīgu vadību ar 25-7. Izcēlās Dairis Baranovs, Emārs Imbrass, kā arī Elviss Siliņš. Likās, ka cīņa beigusies. Tomēr “Fēnikss” spēlētāji nepadevās un negaidīti realizēja 3 piezemējumus pēc kārtas. Divus no tiem izdarīja Lauris Freidenbergs un viesi pārņēma vadību ar 26-25. Sekoja jau “Ežu” 7 punktu gājiena atbilde un jau +6 viņiem. “Fēnikss” atkal nepalika parādā un izdarīja to pašu, atgūstot minimālu vadību. Galotnē “Eži” varēja izraut uzvaru, bet Mihaila Tumina soda sitiens bija neprecīzs, un laimīgu, uzvaru ar 33-32 svinēja “Fēnikss” regbisti.

Intervija - Lauris Freidenbergs, “Fēnikss” kapteinis

Intervija - Ingus Aivars, “Eži” regbists

Pateicoties uzvarai, “Fēnikss” ievērojami nostiprinājušies tabula 3.pozīcijā, bet Ēžu regbisti ieņem 4.pozīciju.