• Svētdiena, 2021. gada 16. maijs
  • Vārda diena: Edijs, Edvīns
  • Rīgā mākoņains, +18 °C, A vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

Divi vienā. 12. sērija

Divi vienā

Samanta pierāda, ka prot labi glabāt noslēpumus un vēl labāk- iekasēt naudu par klusēšanu. Dāvidu noskūpsta sveša meitene, un viņam tas tīri labi patīk. Veronika pārsteidz savu ģimeni, mainot ēšanas tradīcijas. Zurabs un Pēteris tik jautri pavada laiku, ka Emīlija nespēj viņus ne savaldīt, ne izšķirt. Kristaps iepazīstina Astrīdu ar savām trim meitām- Martu, Elzu un Luīzi. Rūta saņem uzaicinājumu uz randiņu un ir pārliecināta, ka to sūtījis Lauris.

Komentāri (2)

Gita Morris Vāgenheima
Un, kā jāsaprot pases košļāšana? Tālsatiksmes lidotājs vispirms lūdz, lai sunītis sakošļā pasi, bet sunītis, acīmredzot zinādams LV "Personu apliecinošu dokumentu likumu," kurā teikts, ka [pase] ir Latvijas Republikas īpašums, ko AIZLIEGTS bojāt, atsakās to darīt; tad nu Egliena atveidotais tēls ķeras pie lietas pats ar saviem zobiem... Un mums jānotic, ka tā varētu rīkoties LIDOTĀJS, par ko var kļūt tikai izejot visprasīgāko atlasi? Vai varbūt pases košļāšana ir sākums jaunam, dinamiskam sižeta pavērsienam?
Gita Morris Vāgenheima
Sieviešu tēli izteikti nebaudāmi - visi uz vienas nots: nikni, vīzdegunīgi, bez jebkāda šarma, grācijas, inteliģences un/vai humora izjūtas. Izņemot to, kura pāris reizes parādījās skaipā no Īrijas, bet nav pat uzrādīta lomu sarakstā. Gruzīns Zurabs - alkoholiķis? Baltā dzidrā atkarīgais? Nopietni? Ja scenārija autori būtu painteresējušies, tad būtu uzzinājuši, ka senās vīndaru kultūrās, Grūziju ieskaitot, alkoholisms vispār neeksistē. Un otrkārt - cilvēks, kuram ir savs uzņēmums - autoserviss - jau nu neievēros piecu dienu darba nedēļu, bet strādās arī nedēļas nogalēs, kad, iespējams, viņam būs vislielākais klientu pieplūdums, ne? Bet nu jāuzteic Imants Strads, kurš jau otrajā seriālā pierāda, ka izcils aktieris var ne tikai telefona grāmatu aizraujoši nolasīt, bet pat latvju TV seriālā radīt tēlu, kas pārliecina, aizkustina, liek dzīvot līdzi un gaidīt nākamo epizodi ar viņa parādīšanos!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Divi vienā». Seriāls. . 6.- 9. sērija

Divi vienā

Divi vienā. 29. sērija

Divi vienā

Divi vienā 2. 42. sērija 1

Divi vienā

Divi vienā 2. 41. sērija

Divi vienā