Pirmdiena, 27. septembris

3. sērija

Kādam vienmēr jāmirst

Vīnē ir atvērts neparasts un nelikumīgs totalizators: par augstu ieejas maksu apmeklētāji, liekot likmes, var vērot izrādes uz dzīvību un nāvi. Cits pēc cita iet bojā šo izrāžu dalībnieki, un katrs jaunatrastais līķis izmeklētājiem ir kā nākamais puzles gabaliņš, lai izveidotu šīs šausminošās izklaides kopainu. Tikai Marka un Nikijas iejaukšanās var apturēt šo vājprātu, un no Rekša attapības būs atkarīga nākamā izrādes dalībnieka izdzīvošana.

Otrdiena, 28. septembris

4. sērija

Slava par katru cenu

Karmena ir autogrāfu medniece, kura pati visu mūžu ir vēlējusies kļūt slavena.  Dusmās par to, ka Melānija slavenību ballītē atsakās viņai sniegt autogrāfu, Karmena aktrisi nogalina ar šampanieša pudeli. Apreibusi no avīžu virsrakstu sniegtās pēkšņās slavas, Karmena nolemj turpināt slepkavot slavenības. Markam, Nikijai un Kuncam jāatrod un jāaptur slepkava, bet bez Rekša palīdzības neiztikt. 

Trešdiena, 29. septembris

5. sērija

Bāra triki

Jauns baņķieris laupīšanas laikā tiek nosists savās mājās. Upura māsu visvairāk uztrauc tas, kā atgūt nozagtos baroka laika svečturus. Arī izmeklētāju komanda dzenas pa pēdām senlietām, lai atrastu slepkavu. Visi ceļi ved uz kādu bordeļa bāru, kur Nikija iejūtas bordeļa meitenes lomā, lai tiktu tuvāk noziedzīgam senlietu tirgotājam Gustelam Brunneram, kurš varētu aizvest pie patiesā slepkavas un īstajiem slepkavības iemesliem. 

Ceturtdiena, 30. septembris

6. sērija

Četrkājainais liecinieks 

Klaudijas Fogleres slepkavības vienīgais liecinieks ir mazs, noklīdis šunelis, kuru viņa no ielas paņēmusi mājās tieši vakarā pirms savas nāves. Vienīgais, kurš saprot sunīša svarīgo lomu slepkavības atklāšanā, ir Reksis. Kamēr izmeklētāju komanda par galveno aizdomās turamo uzskata Klaudijas greizsirdīgo draugu, alkoholiķi Alfonsu, Reksis pacietīgi sargā savu jauno, mazo draugu un gaida, kad Marks beidzot sapratīs Rekša dotos mājienus. 

Piektdiena, 1. oktobris

23. sērija

Ko paveica mirušie

Pāris dienu laikā Vīnē notiek divas samērā līdzīgas slepkavības – ar naža dūrieniem ir nogalināti vīrieši, kas nesen nonākuši policijas redzeslokā izvarošanas dēļ. Izmeklētāju komandai drīz vien izdodas atrast vienojošo elementu abiem šiem gadījumiem, tomēr tas vēl nebūt nenozīmē, ka arī slepkava ir rokā. Reksis atkal ir pirmais, kas saprot, kurš ir īstais vainīgais, tikai viņam tas jādara zināms arī saviem izmeklēšanas kolēģiem.