Pirmdiena, 27. septembris

12. sērija

Aleksanders grib atklāt Hannai savas jūtas. Šim nolūkam viņš ieplāno smalkas vakariņas, tomēr viss notiek pavisam citādi nekā sākotnēji iecerēts. Bet katra negaidīta situācija sev līdzi nes jaunas iespējas, un Aleksanderam tikai jāprot šī izdevība izmantot. Tikmēr Betija un Franks pieskata Tobiasa dēlēnu Emīlu. Mazais nemiera gars savus pieskatītājus ātri vien izved no pacietības, tomēr arī atmodina Frankā tēva jūtas. Viņam gan neatliek daudz laika tās apcerēt, jo klīnikā epilepsijas lēkmes dēļ nonāk kāds pusaudzis Nils. Viņa māte Anna ļoti raizējas par savu dēlu, tomēr Betijas nejauši novērotais Annas dusmu izvirdums rada bažas par viņas saistību ar dēla veselības problēmām.

Otrdiena, 28. septembris

13. sērija

Betija un Franks aprūpē Mariju Zemmleri, kas klīnikā ir nonākusi autoavārijas dēļ. Drīz vien atklājas, ka avārijā gūtās traumas nav viņas vienīgā problēma. Jaunā sieviete cieš arī no cukura diabēta, tomēr arī tas vēl neizskaidro viņas sarežģīto stāvokli. Betijas vērība palīdz nākt uz pēdām jaunās sievietes kritiskā veselības stāvokļa patiesajiem iemesliem, Ava cenšas piesaistīt jaunā kolēģa Lūkasa uzmanību, bet viņš neizrāda nekādu interesi. Viņasprāt, tas var nozīmēt tikai to, ka simpātiskais medbrālis ir gejs. Tomēr Lūkasu interesē gan kāda sieviete, tikai līdz šim viņu starpā ir vairāk ķildu nekā romantikas.

Trešdiena, 29. septembris

14. sērija

Burkhards Frīdrihs nonāk slimnīcā ar stiprām galvassāpēm un traucētu redzi. Viņam draud pilnīga redzes zaudēšana, ja doktore fon Arnštete drīz nesapratīs, kas Burkhardam kaiš. Pēc 43 gadiem viņš slimnīcā satiek savu jaunības dienu mīlestību, un tas abiem dod cerību un spēku.  Tikmēr Hannai jāsaprot, ko īsti viņa jūt pret profesoru fon Arnštetu. Kad jaunā galdniece Zanne Pētersa nejauši savaino roku ar zāģi, Tobiass uzņemas par viņu rūpes, bet atklāj, ka kaut kas nav kārtībā ar Zannes ēšanas paradumiem. Ava ir nolēmusi pierādīt, ka Lūkass ir gejs, bet nenojauš, ka Helēna ir padevusies valdzinājumam un iesaistījusies dēkā ar jauno medbrāli.

Ceturtdiena, 30. septembris

15. sērija

Betija un Franks pavada dienu kopā ar Emīlu, jo visiem matos iemetušās utis. Franks tik ļoti izbauda šo ģimenisko dienu, ka viņam rodas kāda ideja. Bet ko par to domā Betija? Ava cenšas noskaidrot, kam pieder biksītes, kuras viņa atradusi Lūkasa kabatā. Safijs brīdina to nedarīt. Ahims Millers pēc insulta tiek nogādāts slimnīcā, kur Helēna un Lūkass cīnās par viņa dzīvību. Slimnīcā pie Ahima ierodas ne tikai sieva Zenta, bet arī Rūmanes kundze, kura apgalvo, ka jau piecus gadus ir kopā ar Ahimu. Tobiasam jāatrisina pacienta Stefana problēma, kurš ieradies slimnīcā ar delikātu problēmu – viņam sapampuši un sāp sēklinieki. 

Piektdiena, 1. oktobris

16. sērija

Hanna nolēmusi izrunāties ar Aleksandru, bet viņai jāsaņemas, lai nebaidītos no Helēnas dusmām. Taču Helēna ir aizņemta ar pavisam ko citu, jo Lūkass ir neatlaidīgs. Betija arī grib izrunāties ar Franku, bet viņš izvēlas runāt ar Tobiasu. Slimnīcā atkal ierodas Zanne, un viņai ir kāds piedāvājums. Vedekla atved uz slimnīcu Mariju Monti, kura nokritusi pa kāpnēm. Sieviete atsakās pieņemt, ka viņai slimības dēļ vajadzētu sevi mazliet saudzēt, un vēlas turpināt ierasto dzīvi. Klaudija Vēbere slimnīcā apmeklē meitu Friciju pēc mandeļu operācijas, bet Tobiass vēlas apskatīt mātes savainojumu, kas iegūts sportojot. Tā viņš atklāj, ka Vēberes kundzei patiesība ir daudz lielākas problēmas, nekā varēja nojaust. 

12+