Pirmdiena, 27. septembris

3458. sērija

Štefans gatavo pārsteigumu Francītei, bet Rozālijas neuzmanības dēļ notiek pārpratums, kura rezultātā Štefans bildina Francīti. Verners apzinās, ka vienīgā izeja būs pārdot viesnīcas akcijas, un sāk meklēt citus variantus, kā tikt pie naudas. Selīna pieķer Kristofu Ariānas istabā, viņš parāda Selīnai Ariānas blūzi ar kvēpu traipu, kas Ariānai bija mugurā pēc ugunsgrēka; Ariānai atkal izdodas pataisīt Kristofu par meli. Pauls atsakās no iespējas pārņemt fizioterapijas praksi un piekrīt doties Mišelai līdzi pasaules apceļošanā, tas savukārt liek Mišelai pārdomāt viņas plānus.  

Otrdiena, 28. septembris

3459. sērija

Selīna vēlas, lai Ariāna atsakās no atriebības, un nolemj samierināt abus naidniekus. Viņa lūdz Kristofam atvainoties Ariānai, Kristofs piekrīt. Francīte pieņem Štefana bildinājumu, abi sāk gatavoties kāzām. Arī Tims uzzina, ka Francīte drīz precēsies. Kornēlija un Mihaels atrod kopīgu valodu un jauki pavada laiku; greizsirdības māktā Rozālija izpļāpā Mihaelam, ka Kornēlija ir iemīlējusies Robertā. Mišela nolemj atteikties no ceļojuma un palīdzēt Paulam pārņemt praksi. 

Trešdiena, 29. septembris

3460. sērija

Kristofam izdodas izprovocēt Ariānu un parādīt Selīnai viņas īsto dabu; Ariāna cenšas pielabināties draudzenei.  Uzzinot, ka Verneram jāpārdod akcijas, Andrē nolemj brālim palīdzēt un piedāvā uzsākt kopīgu biznesu Lindas bijušajā kafejnīcā. Tims uzzina, ka Pauls ir nolēmis pārņemt praksi Minhenē, un abi ar Mišelu pamet Bihlheimu. Rozālija saprot, ka rīkojās neglīti, un cenšas labot savu vainu, pievēršot Roberta uzmanību Kornēlijai.

Ceturtdiena, 30. septembris

3461. sērija

Timu pārsteidz ziņa, ka Kristofs sācis darbu labdarības fondā. Kristofs atklāj viņam savu plānu: slepus spekulēt biržā ar fonda naudu, lai tiktu pie miljoniem un atpirktu “Firstenhofas” akcijas. Kad Tims palīdz tēvam remontēt elektrības kabeli, notiek nelaime. Rozālijai izdodas pierunāt Andrē iecelt sevi par partneri kafejnīcā, Andrē sāk sapņot par gardēžu restorāna atvēršanu un piedāvā Rozālijai un Mihaelam savas idejas. Lūsija nolemj uzsākt vieglu flirtu ar bagātu viesnīcas klientu, bet piedzīvo rūgtu vilšanos. Kornēlija iesaka Robertam atpūsties un nolemj uzaicināt viņu uz pikniku; Roberts ņem vērā Kornēlijas padomu un aizbrauc ar Vanesu uz Minheni izklaidēties.

7+