Pirmdiena, 27. septembris

3. sērija

Mirkli pēc tam, kad Kaders kļūst par liecinieku slepkavībai, viņu notriec auto. Pēc pamošanās slimnīcā Kaders piedzīvo atmiņas zudumu. Pazuduši pieci gadi no viņa apzinātās dzīves. Kā atrisināt slepkavību pat tad, ja Kaders neatpazīst savu partneri Adelīnu?

Otrdiena, 28. septembris

4. sērija

Kaders rehabilitācijas centrā satiek Elodiju, kura ārstējas no psihozēm. Viņa apgalvo, ka kāds cenšas viņu nogalināt. Neviens Elodijai netic, izņemot Kaderu. Drīz izrādās, ka Kaders rīkojies pareizi.

Trešdiena, 29. septembris

5. sērija

Tiek atrasta nogalināta audumu muzeja direktore Astrīda. Slepkava ir ļoti nopūlējies slēpt pēdas. Astrīdu necieta daudzi kolēģi un paziņas, tāpēc aizdomās turamo saraksts ir garš. Kaders izmeklēšanas laikā satiek savu bērnības draugu, kurš ir muzeja apsardzes priekšnieks.

Ceturtdiena, 30. septembris

6. sērija

Ir atgriezies Kadera tēvs, kuram Kaders nespēj piedot pagātnes nodevību. Šerifs domā, ka slepkavības atšķetināšana viņam palīdzēs novērst domas – noslepkavotais ir Stanislass Aršambo, 30 gadus vecs fotogrāfs. Viņš iesprostots saunā, kur dabūjis galu karstuma, kā arī narkotiku un alkohola kokteiļa ietekmē. Slepkava nav paņēmis naudu, bet savācis fotogrāfa datoru un fotoaparātu. Vai fotogrāfs uzņēmis kadrus, par kuriem samaksājis ar dzīvību?

Piektdiena, 1. oktobris

7.  sērija

Policijas iecirknī notiek seriāla filmēšana. Toma Duvāla personiskais asistents Kriss ir miris, un slepkavība notikusi policistu acu priekšā. Kaderu un Adelīnu novēro starptautiskie izmeklētāji. Maskas kritīs gan darbā, gan privātajā dzīvē.