Otrdiena, 27. septembris

6. sērija

Toronto augstākajā ēkā no lifta pazūd uzņēmējam un izgudrotājam Džeimsam Pendrikam piederoša Rembranta glezna, kā arī tiek nogalināts cilvēks, kurš to apsargāja. Neviens nesaprot, kā tas varēja notikt, jo lifts ne reizi neapstājās. Kad Mērdokam šķiet, ka viņš atklājis notikušā gaitu, abi zagļi tiek atrasti miruši.

Trešdiena, 28. septembris

7. sērija

Ceļojošajā cirkā tīģeris saplosa savu dresētāju. Lai gan viss liecina par nelaimes gadījumu, visa trupa steigšus aizbēg, tāpēc Mērdoks liek viņus aizturēt. Kad daktere Ogdena veic sekciju tīģerim un secina, ka viņš nav ēdis vairākas dienas, Mērdokam rodas aizdomas, ka šī traģēdija bija sarīkota speciāli.

Ceturtdiena, 29. septembris

8. sērija

Toronto ierodas Herberts Velss kopā ar Džūlijas māsu Rūbiju, lai teiktu runu Džeimsa Pendrika rīkotajā eigēnikas biedrības pasākumā, uz kuru Selija ielūgusi arī Mērdoku. Taču tā laikā tiek atrasta cilvēka ķermeņa daļa. Turklāt pilsētā pēkšņi sākuši pazust šķirnes suņi. Krebtrijs ir pārliecināts, ka uzdarbojas suņu zagļi.

Piektdiena, 30. septembris

9. sērija

Fabrikas nojaukšanas laikā tiek atrasti divi mumificējušies līķi. Lai gan sākumā viss liecina, ka tie tur tikuši aprakti vismaz pirms pieciem gadiem, vēlāk atklājas, ka līķi tur atradušies daudz ilgāk. Toronto ierodas Krebtrija māsīca Penija, lai mācītos sekretāru kursos. Taču Džordžs atklāj, ka patiesībā viņai ir pavisam citi nolūki.

12+