• Piektdiena, 2020. gada 30. oktobris
  • Vārda diena: Ulla, Nadīna, Adīna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Mārīte Seile

1:1

Skolotāju algas reformē jau vairākus gadus, bet rezultāta — nav. Arī pēdējo valdības piedāvājumu arodbiedrības dēvē par brāķi un draud ar skolotāju streiku. Kāpēc kavējas pārmaiņas un kā Latvijas bērniem nodrošināt iespējami labāko izglītību? Izglītības un zinātnes ministre Mārtīte Seile — «1:1».

Komentāri (4)

Edmunds Ķiploks
Labrīt, algas ir gatavi publiskot tie 10% skolotāji, kas saņem līdz 500€, bet tie 10%, kam algas virs 1500€, pat spīdzināti neatdzīsies. Laba skola ar pienācīgu skolēnu skaitu un iespēju rauties vairākās slodzēs skolotājam ir kā sava sēņu vieta latvietim.
Silvija Potaša
Var ieviest tadu praksi lauku skolas,ka rezerves skolotaju,kas maca vienu prieksmetu vairakas skolas! Viena diena visam klasem viena skola,otra diena visam klasem cita skola. Kaut vai to pasu fiziku. Kabineti ir visas skolas.
BerzinaAiga
Kā veidojas SKOLOTĀJA (kurš pasniedz mācību priekšmetus nav skolas direktors) ALGA = 2000 EUR?
ViensJautajums
Vakar cien. IZM ministre M.Seile LTV raidījumā "1:1" (portālā LSM, intervijas 3:29) informēja Latvijas sabiedrību par ļoti atškirīgajām skolotāju algām - no 420 EUR līdz 2000 EUR. Tā kā 420 EUR ir šobrīd minimālā skolotāja alga par likmi, lūdzam, atsaukties skolotājus, kuriem ir informācija par skolotājiem, kuru alga ir 2000 EUR. Kad tiek runāts par PEDAGOGU algām, tas ir saprotami, jo skolu direktori ir pedagogi, bet, ja mēs sapratām pareizi, Minot 2000 EUR, ministre runāja par skolotāju algām! Un ne jau privātskolotāju vai kādas starptautiskās skolas skolotāju algām! Bet tādu pašu skolotāju kā mēs! Un ne jau par vienreizēju viena mēneša algu, kad, piemēram, skolotājam izmaksā prēmiju vai kādu citu naudas balvu, bet algu mācību gada (vai vismaz semestra) garumā! Kolēģi no Pārdaugavas, Rīga.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Zbigņevs Stankevičs

1:1

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs 3

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Guntars Račs 1

1:1

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1