Trešdiena, 27. oktobris

1. sērija

Els dodas uz Džērvisa līci Austrālijas austrumu piekrastē, lai palīdzētu savam draugam Džimam noķert viņa pirmo marlīnu. Šīs zivs dēļ Džena pat ir gatava mērot deviņu stundu ilgu braucienu no Melburnas, taču ne vienmēr viss notiek tā, kā iecerēts.

2. sērija

Dažkārt pienāk diena, par kādu visi ir tikai sapņojuši. Elam kopā ar viņa draugiem Edamu un Rašu trāpījās viena no tādām. Viņi piedzīvoja īstu marlīnu trakumu, kad zivis burtiski ķērās cita pēc citas.

Ceturtdiena, 28. oktobris

3. sērija

Els kopā ar Tomu dodas uz Keito rifu Koraļļu jūrā, kas atrodas 400 km no krasta, lai baudītu mūžā labāko copi. Taču, laikapstākļiem pasliktinoties, izklaides brauciens pārtop arī glābšanas misijā.

4. sērija

Īstenfīldsu rifi Papua-Jaungvinejā ir viena no neskartākajām un nomaļākajām vietām pasaulē. Šajā Koraļļu jūras nostūrī mājo patiesi mežonīgas zivis. Tās noķert nav grūti, bet izvilkt…

Piektdiena, 29. oktobris

5. sērija

Els dodas uz Verobīču Floridā, lai īstenotu vienu no saviem mūža sapņiem. Viņš viesojas pie populārā ASV makšķerēšanas raidījumu vadītāja Kārtera Endrūsa, lai kopā ar viņu ķertu spēcīgos un iespaidīgos tarponus.

6. sērija

Els kopā ar savu draugu Dingo ierodas Džupiteras līcī Floridā, lai ķertu lieliskos un kareivīgos snūkus. Taču vietā, kur ikvienam ir laiva, brīžam tas izrādās diezgan sarežģīti.

Al's Fish'n With Mates 6. Lielbritānija, 2018.

12+