FIBA Eirolīgas 4. kārta "TTT Rīga" - "Reyer Venezia"

Latvijas čempionvienībai Eirolīgā pret Venēciju pēdējās divos gados jāspēlē bijis itin bieži. Sastāvi citādāki, bet spēles ritējums atkal aizraujošs. Savās mājās “TTT Rīga” sāka ar trīs izcilām aizsardzībām gūstot desmit punktus īsā laikā, tiesa paviršības “TTT Rīga” noveda līdz pat -13. Centība pie sava groza deva iespējas uzbrukumā un puslaikā “TTT Rīga” atkal neizšķirts. Daudz ko izšķīra otrā puslaika sākums – atkal rīdziniecēm savāktas bumbas pie sava groza deva pāris punktu pārsvaru pārņemot iniciatīvu. Sajutušas uzvaras garšu pēdējo izrāvienu veica kapteine Ieva Pulvere – 11 punkti pēc kārtas pašā galotnē un 11:57 uzvara “TTT Rīga”.

Intervija - Ieva Pulvere, “TTT Rīga” kapteine

“TTT Rīga” šī bija otrā uzvara četrās spēlēs un pateicoties tai rīdzinieces turpina cīņu par labāko četrinieku, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs cīņā par Eirolīgas titulu.