OHL. HK "Kurbads" 2:5 HK "Mogo"

Latvijas Virslīgas klasika allaž izraisa papildus spriedzi laukumā un ārpus tā. Latvijas čempione Mogo iepriekš šosezon Kurbadam piekāpās, taču tagad zaļibaltie Virslīgā ieskrējušies ar piecām uzvaras pēc kārtas...arī Kurbada ledus hallē Mogo uzņemto tempu turpināja – jau spēles ievadā Jānis Ozoliņš realizēja vairākumu. Otrajā trešdaļā ledus pamatīgi sakarsa – visupirms Dāvis Straupe deva pamatīgu emociju lādiņu izlīdzinot rezultātu, lai gan Mogo jau nākamajā uzbrukumā atguvās, Kurbads savu panāca Giptera uzmetienu pa vārtiem pielaboja Zolmanis un 2:2. Viss izšķīras pēdējā trešdaļā – te, līdzīgi, kā pērnā fināla titula cīņā galvenais varonis Kārlis Ozoliņš, 3:2 par labu Mogo un nākamie vārti jau vien ķerot Kurbadu uz pretuzbrukumiem... beigās 5:2 uzvara Mogo sarūpējot Kurbadam trešo zaudējumu pēc kārtas.

Intervija - Kārlis Ozoliņš, HK «Mogo» uzbrucējs

Šī bija Mogo sestā uzvara Virslīgā pēc kārtas, kas ir labākā čempionu sērija šosezon. Tiesa līdz Kurbada 13 uzvaru sērijas rekordam vēl tālu.