• Otrdiena, 2020. gada 27. oktobris
  • Vārda diena: Lilita, Irita, Ita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Tieša runa: «Kā vērtējama iniciatīva vākt parakstus par Saeima atlaišanu?»

Tieša runa

Politiķu rīcība - solīt, bet nedot - izraisījusi ne tikai mediķu dusmas un protestus, bet arī atvērusi slūžas kustībai atlaist Saeimu. Ko tagad darīt - parakstīties vai neparakstīties? 

Diskusijas dalībnieki:

Armands Krauze
Saeimas deputāts (ZZS)
 
Sarmīte Plūme
ārste-anestezioloģe,  Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas arodbiedrības priekšsēdētāja
 
Artūrs Malta
biedrības «Varu Latvijas tautai» valdes pārstāvis
 
Inga Spriņģe
«Re:Baltica» žurnāliste
 
Arnis Kaktiņš
tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS vadītājs

Imants Breidaks
platformas «ManaBalss.lv» vadītājs

Komentāri (5)

Andris Upenieks
Primitīvisms ir domātnespējas sekas...
Lauris Galins
Neviens no parakstu vākšanas pretiniekiem nevar konkrēti argumentēt ko tieši sliktu var nodarīt tautas dalība iniciatīvu vērtēšanā. īsāk sakot, tie, kas ir pret iniciatīvu vērtējumiem, ir tie kas nodara nopietnu kaitējumu demokrātijai, un vienalga kā viņi argumentē savu nostāju , tas vienkārši ir konstatējams kā fakts.
Andris Upenieks
"Tiešā runa" bija tieša un nekautrīga propaganda, demagoģija ar mērķi nokaunināt visus, kas piedalās parakstu vākšanā, tautvaldības procesā, kas medijiem ir jāatbalsta, nevis jāapkaro!
Spriņģe, kas tautu sauc par stulbu, bija parocīgi izvēlēta "eksperte", kurai epitets "žurnāliste" kļuvis pagalam nepiedienīgs.
Guntis Bojārs aizpļāpājās par savu profesionalitāti. Ja par profesionalitāti dēvē zuša glumumu un demagoģiju, tad viss kārtībā. Bet kāpēc "profesionālis" par varas partiju (SEV) piešķirtajiem miljoniem klusēja kā ūdeni mutē ieņēmis? Pārliecinoši! Šīs varas un tās pakalpiņu pūles noteikti vairos parakstu skaitu!
Lauris Galins
Skatītāju telefona balsojuma sadalījums no sociālpsiholoģiskā viedokļa tādā attiecībā 1PAR /4,5 PRET pat teorētiski ir neiespējams, jo ierosinātāji ir PAR , bet balsojums parāda neiespējamu efektu - to, ka ierosinātāji un atbalstītāji neseko savām iniciatīvām, bet tie kas par tādu uzzinājuši no mēdijiem ir 4,5 reizes vairāk :) īsāk sakot meklējiet viltojumu, visdrīzākais ka balsošanas mašīnā ir kāds apzināti
sajaucis JĀ ar NĒ
Andris Vītols
Nav nekādu viltojumu, jo šo raidījumu skatās vairāk tie, kuri nedomā tāpat kā Jūs. Tie, kuri neatbalsta SAEIMAS atlaišanu, nav nekādi ''SLIKTIE'', bet vienkārši neredz jēgu no tāda pasākuma. Neko būtiski labāku jau neievēlētu, ja SAEIMU atlaistu. Vai vēlētājs būs kļuvis gudrāks, lai nebalsotu par populistiskiem solījumiem? Varbūt VIENOTĪBA iegūtu vairak vietu, bet, manuprāt, Jūs to pagaidām nevēlaties.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!