Baltijas līga basketbolā sievietēm. "TTT Rīga" - "TalTech"

TTT basketbolistes Daugavas sporta namā ar 79:22 uzvarēja Baltijas līgas jaunpienācēju "TalTech NordAid". PAr spēli vairāk stāsta kolēģis Normunds Melderis.

Baltijas sieviešu basketbola līgā šodien TTT Rīga basketbolistes uzņēma Tallinas Tehniskās universitātes komandu. Ņemot vērā abu vienību spēka samērus un vietu tabulā, varēja nojaust, ka Tallinas tehniskās universitātes basketbolistēm pret TTT izredžu ir maz. Spēles sākums to apstiprināja – 11:2, 16:4 rīdzinieču labā. Viešņām lielas problēmas radīja TTT presings. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija izteiksmīgs 40-10 Rīgas labā. Otrajā puslaikā, ņemot vērā, ka spēles liktenis bija izšķirts, rīdzinieču rindās laukumā jau pārsvarā spēlēja rezervistes. Neko būtiski tas nemainīja. Pēc trešās ceturtdaļas mājinieces iekrāja jau 45 punktu pārsvaru. Pēdējās 10 minūtēs tas tika palielināts, un, skanot beigu sirēnai, TTT svinēja vairāk nekā pārliecinošu uzvaru ar 79-22. Labākās spēlētājas balvu ieguva Luīze Sila.

Intervija - Luīze Sila, “TTT Rīga ”basketboliste

TTT tas ir sestais panākums sešās aizvadītajās spēlēs. Un viņas ir līderes kopā ar Neptunas un Kibirkštis vienībām.