Latvijas kausa basketbolā pusfināls. LU - "VEF Rīga"

Latvijas kausa izcīņā basketbolā šovakar viena pusfinālā spēle LU pret "VEF Rīga". Sensācijas nebija, uzvarēja vefieši, par to Andris Auziņš.

Latvijas kausa pusfinālā Latvijas Universitāte jāuzslavē par pretspēli pret astoņkārtējo Latvijas čempioni VEF. Pirmā ceturtdaļa studentiem izvērtās izcila, zaudējot to vien ar diviem punktiem. Cerīgajam sākumam svītru pāri pārvilka izgāztā otrā trešdaļa, kas atsevišķi zaudēta ar 19 punktu starpību. Tā arī bija šīs spēles vienīgā ceturdaļa, kur VEFs darbojās viennozīmīgi veiksmīgāk, lai kā studenti savu sniegumu atkal uzlaboja pat uzvarot trešo ceturtdaļu viņiem savus līdzjutējus iepriecināt ar sensacionālu uzvaru šoreiz spēka bija par maz. Pārliecinoša uzvara un vieta Latvijas kausa finālā VEF Rīga 94:59. Latvijas čempioni šodien realizēja 13 tālmetienus.

Inetrvija - Anrijs Miška, “VEF Rīga” uzbrucējs

VEF Rīga savus pretiniekus finālā uzzinās vien jaunajā 2022. gadā. Uz vietu finālā pretendē Ogre, Valmiera, Liepāja un desmitkārtējā Latvijas čempione – Ventspils!