• Sestdiena, 2019. gada 7. decembris
  • Vārda diena: Dzirkstīte, Anta, Antonija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 740mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

«Aklā mīla» 89. - 93. sērija

Aklā mīla

Pirmdiena, 28. janvāris

89. sērija

Vanesa pasaka Anai, ka negrasās jaukties viņu attiecībās. Marina paziņo Alberto, ka oficiāli piekritusi būt Rikardo draudzene. Susana uzstāj, ka Vanesai jāpieprasa vismaz puse Edsona mantas. Vanesa sazinās ar Alberto paziņu Valdo Morganu, kas ir talantu aģents, un lūdz, lai viņš paklausās Paulino. Margarito tiek izoperēts. Slimnīcas gaitenī Marina sastopas ar savādu pacientu.

Otrdiena, 29. janvāris

90. sērija

Valdo ir gatavs palīdzēt Paulino, taču pieprasa komisijas naudu. Vanesa ar viņu vienojas, ka to apmaksās. Rita izstāsta Marinai, ka slimnīcā uzņemts noslēpumains pacients. Damjana atzīstas Margarito, ka jaunībā sapņojusi apprecēties ar viņu, taču Baldomero to nejauši dzird. Erasmo nolēmis dot Erikam mācību. Prudensija iesaka Fernando ieklausīties savā dēlā. Luiss paziņo Marinai, ka vēlas attīrīt savu sirdsapziņu.

Trešdiena, 30. janvāris

91. sērija

Marina šaubās par Luisa labo gribu un uzskata, ka viņam ir slēpti nolūki. Soledada pasaka Damjanai, ka viņa drīz aiziešot no īres nama, lai ļautu Damjanai un Baldomero dzīvot divatā. Ramona uzzina no Klaudijas, ka Marina un ārsts Basans tagad ir pāris. Luiss apciemo Margarito slimnīcā. Jolanda saka Valdo, ka neļaus apmuļķot savu brāli. Jolanda brīdina Paulino būt uzmanīgam un visus līgumus ar Valdo dot lasīt viņai. Soledada organizē vakariņas, kuru laikā Baldomero grib bildināt Damjanu. Prudensija atnāk ciemos pie Marinas un atkal lūdz viņu pieņemt Luisa uzvārdu. Lukresija atklāj Isauro savu patieso plānu – ka vēlas ar viņa palīdzību novirzīt sev no ceļa Marinu, bet Alberto par to visu neko nezina.

Ceturtdiena, 31. janvāris

92. sērija

Damjana pasaka Marinai, ka ir atraidījusi Baldomero. Torivio stāsta Marinai, ka Baldomero gribot aiziet no īres mājas. Vanesa negrib pieņemt pusi no visas Ildas mantas, bet Ilda uz to uzstāj. Slimnīcā neviens nesaprot, kā un kāpēc pacients ir aizbēdzis. Isauro nosolās, ka vairs nevienam vīrietim neļaus viņam no jauna atņemt Marinu. Jolanda pasaka Erikam, lai viņš viņu vairs nemeklē un dod cerības Erasmo. Damjana lūdzas Baldomero, lai viņš neaiziet no īres nama. Marina iesaka Jolandai parunāt ar Eriku, bet viņa nevēlas. Erika tēvs aiziet pie dēla uz mājām un mēģina ar viņu izlīgt. Alberto izvaicā Lukresiju par noslēpumaino pacientu. Lukresija izliekas neko nezinām. Marina, izgājusi no mājas, lai dotos uz darbu, pēkšņi sastop Isauro un bailēs sastingst.

Piektdiena, 1. februāris

93. sērija

Isauro paziņo Marinai, ka ir Rafaela tēvs un darīs visu, lai iegūtu aizbildnību. Šī ziņa visus aplido, un Prudensija un Basans sameklē Marinai advokāti Ksimenu Roelu. Tā iesaka nogaidīt, līdz Isauro tiešām iesniedz prasību pret Marinu. Vanesa atsakās parakstīt mantojuma saņemšanas dokumentus un izstāsta Ildai patiesību, ka viņa apprecējusi Edsonu naudas dēļ, jo abas ar māti ir izputējušas, savukārt Edsons viņu – vārda dēļ un lai būtu ar ko padižoties. Kā arī izstāsta patiesību par Edsona nāves apstākļiem. Ilda piedraud, ka sūdzēs Vanesu policijā. Susana, zila aiz dusmām, iekausta Vanesu. Prudensija uzlūdz Susanu ar viņas pielūdzēju pusdienās, bet viņa kaut kā tiek vaļā. Alberto iet skaidroties pie Marinas, ka nav dāvinājis Lukresijai ziedus, bet Marina viņam īsti netic. Vēlāk visi sēž īres mājā un gudro, kādus drošības pasākumus vajadzētu, lai Isauro liktu mierā Marinu. Ierodas Alberto un piedāvā veikt paternitātes testu.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Aklā mīla» 109. - 112. (nosl.) sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 104. - 108. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 99. - 103. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 94. - 98. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 84. - 88. sērija

Aklā mīla