Otrdiena, 28.februāris

3. sērija

Kad kaut kas notiek

Daglass visus aicina pievienoties jaunai reliģijai – kosmoloģijai. Rojs un Džena aiziet uz kādas grupas koncertu, un Džena ieķeras vienā no tās dalībniekiem. Koncertā Rojs sabeidz muguru un ir spiests apmeklēt masāžu. Kad masieris viņu nobučo uz dibena, viņš viņu iesūdz tiesā.

Trešdiena, 1.marts

4. sērija

Itāļu valoda iesācējiem

Džena vēlas pārspēt savu kolēģi Lindu, kuru visi uzskata par izcilu. Kad Linda iesaka Daglasam sadarboties ar Bernatelli, Džena paziņo, ka zina itāļu valodu, un Daglass viņu uzaicina tulkot šo tikšanos. Moss izdomā, ka ērtāk mobilo telefonu turēt krekla kabatā, līdz to nejauši iemet tualetes podā.

Ceturtdiena, 2.marts

5. sērija

Sliktie zēni

Moss un Rojs neaiziet uz darbu un nokavē darba ballīti, uz kuru viņiem patiešām ļoti vajadzēja ierasties, jo īpaši tāpēc, ka viņi nokļūst aizliegtā zonā, kur policijai ir aizdomas, ka pamestā paciņā atrodas spridzeklis.

Piektdiena, 3.marts

6. (nosl.) sērija

Renems pret Renemu

Daglasa sieva Viktorija, kuru viņš uzskatīja par mirušu, kad viņa pazuda pēc divu nedēļu laulības, atkal parādās, pieprasot šķiršanos un apjomīgu naudas summu, kas sagrautu uzņēmumu. Džena uzdodas par viņa advokāti, un Rojs un Moss ir viņa liecinieki.

12+