Latvijas hokeja līgas finālsērijā "Zemgale/LLU" pagarinājumā izrauj uzvaru pār "Mogo/LSPA"

Šovakar startēja Latvijas hokeja līgas finālsērija, kuras pirmajā spēlē regulārās sezonas uzvarētāja "Mogo/LSPA" savā laukumā uzņēma pagājušās sezonas čempioni "Zemgali/LLU". Par spēles gaitu no Mogo ledus halles ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Duelis starp divām labākajām komandām Latvijā «Mogo/LSPA» un HK “Zemgale/LLU” sākās Rīgā. Līdzjutēji plecu pie pleca pilnās tribīnēs.

Pirmā vairākuma iespēja spēlē bija mājiniekiem un viņi to izmantoja, precīzs bija Kārlis Ozoliņš. Trešdaļas noslēgumā vairāk parādījās fizisks hokejs. Otrais periods sākās ar Zemgales piecu minūšu vairākumu, kurā Artūrs Karaša izlīdzināja spēles rezultātu. Otrajā spēles daļā komandas nespēlēja tik agresīvi, bet lielais šovs bija pataupīts trešajam periodam. Iesākumā “Zemgale/LLU” iemeta divus vārtus, desmit sekundes vēlāk mājinieki vienus atguva. Bet divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Toms Opelts ieveda spēli papildlaikā. Pagarinājumā «Mogo/LSPA» iemeta vārtus, bet pēc ilgas skatīšanās tiesneši tos neiskaitīja. Punktu spēlei pieliek Rainers Rullers.

Intervija - Rainers Rullers, HK “Zemgale/LLU”

Pirmajā sērijas spēlē HK “Zemgale/LLU” izcīnīja uzvaru ar 4:3. Nākamais duelis ceturtdien.