EČ atlases spēle handbolā. Latvija – Norvēģija

Latvijas vīriešu izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē Valmierā tiekas ar Norvēģiju.

Pašreizējie pasaules vicečempioni un apakšgrupas līderi norvēģi, Valmierā ieradušies spēcīgākajā sastāvā, bet mūsu komanda draudīgos sāncenšus nemaz nerespektēja un pēc nedaudz neveiksmīgā sākuma no 1:3 panāca 4:3 savā labā. Turpinājumā mūsu komanda lieliski darbojās aizsardzībā, vairākkārt no vārtu zaudējumiem glāba vārtsargs Artūrs Kuģis, bet uzbrukumā teicami darbojās Latvijas valstsvienības līderis Dainis Krištopāns, kurš pirmajā puslaikā izcēlās ar pieciem vārtiem, bet četras reizes precīzi meta Egils Politers. 15.minūtē Latvijas handbolisti divreiz ieguva divu vārtu pārsvaru 8:6 un 10:8, bet puslaika izskaņā titulētie pretinieki atguva vadību un, atpūtā ejot, Norvēģijai bija minimāls pārsvars 14:13.

Aizraujošajai cīņai varat sekot līdzi LTV7 tiešraidē.