• Piektdiena, 2020. gada 29. maijs
  • Vārda diena: Raivis, Raivo, Maksis, Maksims
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Aija Andrejeva saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Gan Aijas Andrejevas, gan deju kolektīva „Pūpolītis” mājas ir Lielvārde – pilsēta ar īpašu auru, ar leģendām un teikām apvīto Lielvārdes jostu, ar talantīgiem, strādīgiem un radošiem ļaudīm, kas savu Lielo Vārdu tur godā un cieņā. Gatavojoties pozitīvo emociju šovam „Lai top!” Aija kļuvusi par šī kolektīva pilntiesīgu dalībnieci. Braucot mājās no pirmā mēģinājuma, viņa smaidījusi kā maija saulīte, jo no kolektīva nākot patiess, neviltots prieks un mīlestība pret deju. Viņa esot uzņemta ar ziediem, ārkārtīgi sirsnīgi un ar neviltotiem smaidiem. „Es pat samulsu,” stāsta dziedātāja. „Deja, ko mēs dejosim kopā ar Aiju, ir stāsts par ģimeni. Arī mēs, deju kolektīvs „Pūpolītis”, esam liela ģimene, un nu arī Aija ir mūsējā,” par Aijas uzņemšanu kolektīvā stāsta tā vadītāja un horeogrāfe Iluta.

Ne Aijai, ne „Pūpolītim” šie svētki ne tuvu nebūs pirmie. Aija Dziesmu svētkos piedalījusies vairākas reizes, gan ar kori, gan ar orķestri, gan piepildījusi savu bērnības sapni, uzstājoties gala koncertā kā soliste. Savukārt „Pūpolītis” jau piedalījies trijos Dziesmu un deju svētkos. Pirmajos no tiem tagadējais jauniešu kolektīvs esot bijuši pirmsskolnieki.

„Pūpolīša” vadītāja Iluta MIstre Aiju aprakstā kā ļoti pozitīvu un labestīgu, viņa esot lielisks piemērs tam, ka ar pamatīgu darbu viss ir sasniedzams: „No mazas Lielvārdes meitenes var izaugt talantīga skatuves māksliniece, kurā nav ne kripatiņas iedomības vai augstprātības. Aija mēģinājumiem piegāja ar ļoti nopietnu attieksmi, un jau pirmajā reizē viss izdevās viegli un nepiespiesti. Viņa ir kā dzirkstelīte, kura ar savu liesmojošo enerģiju un dabiskumu spēj aizraut, iedvesmot un noticēt visam, ko viņa dara.”

Kultūras nama „Lielvārde” deju kolektīvs „Pūpolītis” šogad svin savu 28. jubileju. Kolektīvā dejo 180 dejotāju vecumā no 2,5 līdz 30 gadiem. Laiks plūst, taču mīlestība uz deju aug arvien lielāka – kolektīvs uzstājies neskaitāmos starptautiskos deju festivālos, organizē kopīgas nometnes, brauc ar laivām, sporto un mācās muzicēt, bet visi kopā viņi vēlētos uzstāties Sidnejas operā Austrālijā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!